Замена стекла 6 айфон цена


Пропоную послуги по ремонту, заміни екранного модулі (дисплей з тачскріном) на Apple iPhone 4, 4S, 5, 5S 6, 6S, 6+ за найнижчими цінами на ринку!
Так само, є послуга по заміні скла екранного модуля.
Час роботи від двох до чотирьох годин, заміна відбувається, на професійному рівні, регулюється датчик наближення, плавність натискання кнопки home, після складання ніяких зазорів і нерівностей не буде.
Якість екранних модулів на вищому рівні, без битих пікселів, плям і інших дефектів, кольори і відтінки повністю ідентичні оригіналу. У нас найкраща замена стекла 6 айфон цена.
Так само надаю та інші послуги з ремонту, дзвоніть, уточнюйте.На питання, який найбільш просунутий телефон на сьогоднішній день, будь відповість, що це iPhone. Продукція компанії Apple вже більше 20-ти років задає стандарти комп’ютерної техніки.

Айфони стали одним з найбільш популярних девайсів від цього виробника, які купують все частіше і частіше. Користувачі цих смартфонів просто нерозлучні зі своїми гаджетами. В результаті цього, випадкові життєві ситуації призводять до різних поломок. Вашого гаджету потрібна заміна дисплея iPhone, корпусу або окремого внутрішнього компонента.

Природно, щоб зберегти цілісність смартфона, необхідно обережно поводитися зі своїм гаджетом. Якщо у вашому випадку вже «пізно бути обережним» — ваш телефон вийшов з ладу, — телефонуйте в VS-Center. Ми відновимо працездатність вашого Айфона!