Зачистка резервуарів


Зачистка резервуарів

Одна з найважливіших частин успішного функціонування АЗС, ТЕС, ПЕК і складів ПММ – своєчасна і ретельна зачистка резервуарів від нафтопродуктів від механічних домішок, різних опадів, нафтового шламу. Пропоную вам послугу зачистка резервуаров.

З якою частотою повинна проводитися зачистка резервуарів?Наприклад, резервуари на складах ПММ, в яких зберігаються присадки і масла, досить зачищати один раз в рік. Зачистка резервуарів від нафтопродуктів проводиться регулярно, частота її проведення залежить від технічного стану ємностей, види нафтопродуктів, а також умов зберігання нафтопродуктів і частоти зміни їх сорти.

Етапи зачищення резервуарів:

  1. Перший полягає в тому, що за допомогою лопаток і скребків, виготовлених з кольорових металів або неметалевих матеріалів, знімають шар осаду з внутрішніх стінок резервуара з наступним видаленням осаду.
  2. Другим завершується зачистка резервуарів. Цей етап супроводжується операціями промивання внутрішньої поверхні стінок резервуара з допомогою апарату високого тиску Karcher з використанням професійного миючого засобу та їх протирання; заміна прокладок матеріалів; утилізація нафтошламу.

В період експлуатації АЗС періодично необхідна зачистка резервуарів від нафтопродуктів, домішок та нафтовмісних опадів.Це потрібно контролюючими органами, а також необхідно для підтримання належної якості палива при заправці клієнтів.Зачистка резервуарів та їх дегазація також необхідні для подальшого ремонту паливних резервуарів.

Зачистка резервуарів від нафтопродуктів

Зачистка резервуарів від нафтопродуктів здійснюється висококваліфікованими фахівцями з використанням іскробезпечного інструменту і застосуванням спеціалізованої пересувної установки КО-503. Нашою перевагою є зачистка резервуарів на високій швидкості і без втрати якості, що призводить до зменшення простоїв обладнання АЗС та нафтобаз.