Який препарат краще Левітра, Віагра або Сиаліс?


Багатьом дорослим чоловікам напевно відомі такі ліки як Віагра. Хто-то про це назві чув від друзів-знайомих, хтось знає про нього з анекдотів, а комусь доводилося його приймати при необхідності або з цікавості. Тому, так чи інакше, більшість людей знають про його властивості і призначення (хоча, як це часто буває, існує і чимало домислів і міфів щодо дії цього препарату).
Порівняно меншу кількість українських представників сильної статі знає про таких чудових новинки як Левітраі Сіаліс. Це пояснюється тим, що ці препарати відносно Віагри є більш новими, і знаходяться на ринку порівняно менший час. Це одна з основних причин необізнаності потенційних споживачів про цих лікарських засобах. Хочу також зазначити що ці препараті в можете придбати на сайті http://gusar.com.ua/ за вигідною ціною.

Звичайно ж, ще однією важливою причиною сформованої ситуації є те обставина, що більшість чоловіків не бажають відвідувати лікувальні заклади, лікарів і навіть аптеки, навіть у разі виникнення на те необхідності.Наслідком цього стала необізнаність населення про новітніх медичних і фармацевтичних розробках для лікування тієї чи іншої хвороби.

Отже, однією з цілей даної статті є заповнення нестачі інформації про таких новинки фармацевтичного ринку як Сиаліс в аптеках і Льовітра Україна першою дізналася про вихід на ринок препарату Левітра. Сиаліс в аптеках України з’явився дещо пізніше, хоча вийшов на ринок практично одночасно з Левітра. Обидва препарати нового покоління мають ряд переваг перед оригінальним сиденафилом компанії Pfizer і є його гідними прямими конкурентами.

Отже, для чого і як використовуються дані лікарські засоби і в чому між ними різниця?

По-перше, слід зазначити, що всі три найменування є найяскравішими на сьогоднішній день представниками лінійки препаратів для лікування еректильної дисфункції (неспроможності досягти та зберегти ерекцію, необхідну для здійснення нормального статевого акту). Дані препарати діють в ситуації, коли пацієнт природним чином відчуває сексуальне збудження. Іншими словами – вони впливають на природний механізм виникнення ерекції, дозволяючи пацієнтові впевнено та комфортно себе почувати на всіх стадіях статевого акту.Це руйнує міф про те, що подібні ліки володіють якимись незвичайними властивостями, які можуть поставити людину в незручне становище в невідповідний момент. Механізм дії всіх трьох ліків: Віагра, Сиаліс, Льовітра Україна – однаковий (в загальних рисах).

По-друге, для всіх зазначених найменувань достатньо одноразового прийому однієї таблетки на добу.Дозування при цьому у кожного препарату свої. Так, Віагра (сиденафил) випускається в дозах 50 і 100 мг.Льовітра в Україні доступна в дозуванні 10 мг діючої речовини (варденафіл) на одну таблетку. Сиаліс в аптеках зустрічається в основному в дозуванні 20 мг (тадалафіл) на одну таблетку (зустрічаються також дози 5 і 2,5 мг).

Суттєвою різницею має значення для споживачів-пацієнтів є швидкість настання терапевтичного ефекту тривалість дії кожного з лікарських засобів. Так, сиденафил (Віагра) зазвичай приймається за 1 годину до запланованої сексуальної активності і діє близько 4-х годин. Слід врахувати, що прийом жирної їжі може знизити ефективність сиденафила, а прийом алкоголю значно підсилити можливі побічні ефекти. Його перевагою є більш низька ціна в порівнянні з більш новими конкурентами.

Сиаліс
Сиаліс

Сиаліс (таладалафил) починає діяти вже через 16 хвилин після прийому при наявності сексуального збудження.При цьому швидкість настання ефекту і ефективність не залежать від факту і часу прийому їжі. Тривалість його дії найбільша з усіх трьох і становить 36 годин, що дозволяє пацієнту не переживати про час вступу в статевий акт.

Льовітра
Льовітра

Льовітра (варденафіл) починає діяти через 15, максимум 25 хвилин, і проявляє свою дію протягом 4-5 годин.Прийом їжі та алкоголю також не впливає на ефективність ліків. Перевагою даного варіанту крім високої швидкості настання ефекту, є його найвища ефективність серед усіх трьох найменувань (за даними клінічних досліджень).

Виходячи із вищенаведеної інформації, своїх можливостей і цілей кожен споживач зможе вибрати для себе саме той засіб, який найбільш відповідає його потребам.