Як відкрити компанію за кордоном.


Як відкрити компанію за кордоном.
Адже при отриманні інвестицій, в більшості випадків, доведеться робити инкорпорирование. Дуже хороший вибір — британські віргінські острови (Британські Віргінські острови). Британське право, британська юрисдикція, ідеальний вибір для стартапу. Престижно, але трохи дорогувато і в реєстрації, і в подальшому обслуговуванні, плюс вимоги вести фінансовий облік і зберігати первинні бухгалтерські документи. Більш простий і дешевий варіант — Беліз. Це ідеальний вибір для роботи з App Store і Google Play, а також для фріланса. Можна починати працювати, але куди брати гроші, а головне як їх виводити. І тут починається найскладніше, необхідно відкрити рахунок в пристойному банку. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі открыть фирму на кипре.
Тут теж є два варіанти. Ну і другий варіант, хочеш зробити добре — зроби сам, заодно і відпочинете за кордоном. Офшорні банки карибського басейну відразу не раджу, там дуже дороге обслуговування і не знімається залишок на рахунку може становити 1000 usd, плюс різниця в часі та англомовний персонал може створити незручності. Рекомендую латвійські або литовські банки. Ввічливо, культурно, але прискіпливо. Банки дотримуються принципу Know Your Customer (знай свого клієнта). Приготуйтеся що з вас можуть зажадати (в залежності від того, яке враження ви справите): другий документ, що засвідчує особу (правило двох ID), диплом про вищу освіту директорів (хм, а якщо немає диплома, що рахунок не відкриють), документи на володіння нерухомістю, техпаспорт на машину та водійське посвідчення (якщо є), установчі документи інших фірм (при наявності таких все дуже спрощується), рахунок за комунальні послуги.
Так само запитають планований обсяг надходжень і витрат, попросять намалювати схему руху грошей, розповісти про плановані контрагентів. Можуть попросити ще рекомендаційні листи з інших банків. Коротше банк хоче переконатися, що ви добропорядний громадянин, і плануєте займатися законним бізнесом. Річне обслуговування в латвійському/литовському банку обійдеться приблизно в 200 usd в рік. Пишіть більше.