Як вибрати змішувачі для ванної.


Як вибрати змішувачі для ванної.
В сучасній ванні змішувачі давно перетворилися з звичайного сантехнічного пристосування елемент дизайну. Окремої уваги в цьому плані заслуговують стильні вбудовуваний моделі, рішення з оригінальним каскадним виливом, який уподібнює змішувач невеликого водоспаду, або зі світлодіодним підсвічуванням, яка крім привабливого зовнішнього вигляду забезпечує освітлення раковини. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі brauni.com.ua/smesiteli/smesiteli-dlja-vannoj.
Подібні пристрої чудово виглядають і дозволяють надати кухні або ванній кімнаті особливої вишуканості. Але про все по порядку. Перш ніж перейти до вибору, потрібно визначитися з типом змішувача — це одні з основоположних параметрів. Але на практиці вибір побутового змішувача найчастіше зводиться до вибору між двухвентильным або важільним — найпопулярніші і практичні рішення.
Однорычажную конструкцію також часто називають «кульовим краном», але це не зовсім коректно. Це більш зручно, а також дозволяє пристрою «запам’ятовувати» встановлену температуру після закриття крана. Вихід крана з ладу.