Як вибрати жалюзі


Жалюзі підкорили світ естетикою і функціональними можливостями. Дизайнери розробили ряд моделей, які застосовують в оформленні громадських приміщень, для декорування віконних прорізів будинків, квартир, дач. Ламелі жалюзі виготовляють з дерева, алюмінієвих сплавів, різних видів тканин, натурального або синтетичного бамбука, пластика. Фактури і форми задовольнять потреби навіть самих досвідчених покупців. Ви знайдете варіанти, що підходять під стиль інтер’єру, на різні форми вікон, підберете модель для зовнішнього або внутрішнього оформлення. Рекомендую купити високоякісні жалюзи в Алматы

Горизонтальні жалюзі для дитячої кімнати
Класичні моделі ділять на два типу: вертикальні, горизонтальні. Виходячи з ваги і виробничих якостей, типу конструкції, зовнішнього вигляду, ринок пропонує більше дванадцяти видів жалюзі. Тому перед покупкою ви повинні знати напевно, для якого приміщення вибираєте модель, перелік її функціональних можливостей та методи встановлення.

Наприклад, вертикальні конструкції з дерева або алюмінію займають занадто великий простір, багато важать, тому вкрай нерозумно купувати їх для оформлення маленьких кімнат. Вертикальні ламелі з тканини: французького жаккарда, поліестеру, льону або бельгійського бавовни будуть важити менше, та й виглядають менш об’ємно. Ви зможете ними оформити вікна у спальні, вітальні або на веранді. Тканини попередньо обробляють спеціальними пиловідштовхуючими, антистатичними засобами. За ними нескладно доглядати, очищати від пилу.

Для офісних приміщень бажано купувати або тканинні вертикальні жалюзі, або конструкції з пластика. Адже за ними набагато простіше доглядати, так і прослужать вони набагато довше. Це рішення для комфортабельних сучасних офісів, бізнес — центрів, ресторанів, кафе, всіляких громадських закладів. Вертикальні конструкції легко монтувати на пластикові та дерев’яні вікна різних форм. В поєднанні із загальним інтер’єром, виглядають моделі вертикальних ламелей чудово. Давайте більш детально розглянемо кожен з видів жалюзі, виходячи з якостей матеріалу, і розберемося, як вибрати жалюзі на пластикові вікна.

Пластикові жалюзі

Жалюзі з пластика – відмінний варіант для декорування віконних прорізів у громадських, житлових приміщеннях. Пластик – природний матеріал, легко переносить перепади температури, підвищену вологу. Ламелі не вигорають під впливом сонячних променів, не деформуються, а головне – практичні в догляді. Власники стильних, інтерактивних офісних приміщень найчастіше користуються пластиковими моделями жалюзі.

Горизонтальні жалюзі на панорамні вікна
Також, пластик – найбільш безпечний і гігієнічний матеріал для ламелей. Незаперечна перевага – демократична цінова лінійка. Ви зможете за відносно невисоку ціну придбати пластикові ламелі європейської якості. Вони на порядок дешевше, ніж дерев’яні або тканинні ламелі. У будівельних маркетах, авторизованих салонах, ринках ви знайдете масу варіантів пластикових ламелей європейського і вітчизняного виробництва. Безсумнівна перевага – у випадку ремонту жалюзі, вам не доведеться купувати конструкцію. Ви знайдете будь-яку деталь-ламель окремо у вільному продажу. Пластикові жалюзі гармонійно поєднуються з основними видами інтер’єру.

Як вибрати жалюзі з тканини

Жалюзі з тканини роблять з французького жаккарда, льону, бавовни, котону та поліестеру. Це можуть бути окремі тканинні ламелі або цільні полотна. Існує кілька видів тканинних жалюзі: римські штори, класичні рольштори, день/ніч. Між собою вони відрізняються конструкцією, типом установки, зовнішнім виглядом полотна. Як правило, тканинні моделі закривають площа вікна. Вони підходять для оформлення великих панорамних вікон веранди, маленьких форм вікон мансард. Ткані моделі – універсальні, вони не займають багато місця. А завдяки різноманіттю фактур, ви виберете модель, ідеально відповідну тему інтер’єру.

Тканинні жалюзі
Різноманіття тканинних фактур і забарвлень полотен дозволяє підібрати варіант, який гармонійно доповнить простір, прикрасить вікно. Кріплять їх до пластикових і дерев’яних вікон. Незаперечна перевага – легкий вагу. Тому ви зможете швидко встановити конструкцію без використання дрилі на спеціальні кронштейни або будівельний скотч.