Вилочные погрузчики во Владивостоке


Вилочные погрузчики во ВладивостокеОсновними технічними параметрами, на підставі яких здійснюється вибір вилочного навантажувача, як нового, так і вживаного, є вантажопідйомність, висота підйому вантажу, тип двигуна дизельний, бензиновий, газовий або електричний) і конструкція вантажопідйомної щогли (двох-, трисекційна або з вільним ходом). Менш значущими параметрами вважають тип трансмісії (автоматична, автоматична), тип шин (пневматичні, суцільнолиті), габаритні розміри, довжину вил, кількість секцій гідророзподільника, а також додаткові опції. Пропоную купити погрузчики за доступною ціною

Необхідно враховувати й умови експлуатації: скільки часу і як інтенсивно буде працювати навантажувач протягом дня, в закритому приміщенні або на відкритому майданчику ведуться операції, які маршрут перевезення і довжина траси, ширина проїзду, розміри стелажів, є на трасі підйоми і повороти, рампи, спуски, і т. д. І звичайно, для вживаного навантажувача дуже важливий залишковий ресурс. Слід взяти до уваги і такі моменти, як простота і вартість техобслуговування і можливого ремонту.

Сьогодні багато компаній пропонують техніку, що пройшла так звану передпродажну підготовку, ремонт, відновлення, рециклювання, після чого стає складно судити про її реальному технічному стані. За зовнішнім виглядом ці навантажувачі можуть мало відрізнятися від нових, чого не скажеш про «начинці». Тому, купуючи б/у техніку, споживач завжди має обґрунтовані питання і сумніви: який знос вживаних дизельного, бензинового або електричного навантажувача і у кого він більший?
У навантажувачів з двигуном внутрішнього згоряння за умови своєчасного проведення технічного обслуговування знос відбувається рівномірно у всіх системах, включаючи двигун. При цьому треба мати на увазі, що ресурс дизельного двигуна вище, ніж бензинового. Тому при однаковому зносі дизельного і бензинового навантажувача варто звернути увагу на перший. Разом з тим вартість обслуговування дизеля і його можливого ремонту на порядок вище, ніж бензинового двигуна. Наприклад, заміна або ремонт паливного насоса високого тиску обійдеться в 1 тис. USD.

Якщо заміна жиклера в карбюраторі бензинового мотора коштує до 50 USD, то придбання нового карбюратора обійдеться приблизно в 500 USD. До того ж хорошого спеціаліста з дизелів знайти непросто – це удача для будь-якої компанії. У кінцевому підсумку все залежить від того, чи потрібен покупцю більший ресурс дизеля порівняно з бензиновим, чи має він доступ до солярці і чи є персонал, здатний якщо не обслуговувати, то хоча б грамотно експлуатувати дизельний навантажувач. Крім сказаного треба враховувати наступне: якщо на бензиновому навантажувачі спочатку стояло газобалонне обладнання, то велика ймовірність того, що залишковий ресурс такого двигуна більше, ніж бензинового двигуна. Пов’язано це з особливостями роботи двигуна на газобензиновой суміші.
З электропогрузчиками ситуація інша. У їх конструкції відсутній циліндропоршнева група, а значить, і двигун не зношується. При виборі б/у навантажувача це великий плюс на користь даної техніки. Тим не менш варто звернути увагу на стан тягової акумуляторної батареї, на щільність електроліту і його рівень, ступінь заряду АКБ і її зовнішній вигляд. Якщо стан АКБ не викликає підозр, то її наступний термін служби при грамотному обслуговуванні і експлуатації складе ще щонайменше кілька років. Після цього необхідно буде встановити нову батарею, вартість якої в середньому 2 тис. USD. Обслуговування і експлуатація електронавантажувача обходяться дешевше, так як вартість електроенергії нижче, ніж вуглеводневої палива, так і традиційно електротехніка японського виробництва дуже надійна. В ній застосовують найсучасніші технології, наприклад, використовується електродвигун змінного струму, в блоках управління якого відсутня контактна група, є вбудоване в навантажувач зарядний пристрій і т. п.

При виборі висоти підйому вантажу, типу щогли і додаткових опцій, пов’язаних з переміщенням вантажу, важливо звернути увагу на штоки гідроциліндрів підйому і нахилу. Двосекційні щогли, як правило, більш міцні, тому їх люфти і можливий знос незначні. Трисекційні щогли піддаються великим навантаженням, тому можливі люфти обов’язково мають бути регульованими, інакше це може призвести до неусувного зносу поверхонь.
В особливу групу слід виділити так звані навантажувачі з вільним ходом або в «вагонному варіанті». Як правило, такі машини працюють в портах, терміналах, на складах, тобто там, де треба забезпечувати великий вантажопотік. Напрацювання таких навантажувачів дуже і дуже велика, а значить, залишковий ресурс мінімальний. Випадки, коли вдається придбати б/в навантажувач з вільним ходом з малим напрацюванням, досить рідкісні.
При виборі навантажувача є принципові моменти, які треба обов’язково мати на увазі:
• дуже важливо знати, в якому стані б/у навантажувачі купуються. Якщо їх закуповують в Японії і в той момент перевіряється їх технічний стан, це говорить про високому професійному рівні компанії-покупця і дозволяє забезпечити належний рівень якості машин;
• на самому навантажувачі повинна бути технічна інформація або позначки техогляду, що є гарантією попереднього правильного обслуговування і експлуатації;
• не слід купувати б/у машини з сильною корозією. Багато навантажувачі в Японії працюють в прибережній зоні країни, де процес корозії йде дуже активно, і згодом такі машини потребують повного фарбування і не тільки.

Крім того, техніка не повинна мати:
• задирів на штоках гідроциліндрів;
• значною течі робочого олії з гідравліки;
• сильно стертих елементів управління на педалях, на гумовому килимку, на кермі і сидіннях;
• потьоків масла з критичних зон двигуна;
• рівнів експлуатаційних рідин нижче критичних;
• акумуляторних батарей з параметрами, що не відповідають робочим.
Слід також звертати увагу на сліди значних механічних пошкоджень (перекіс щогли, велика деформація щогли тощо).
До не дуже принципових моментів при виборі б/у навантажувача відноситься наявність наступних чинників:
• бруд, пил, подряпини і дефекти фарбування (всі чистять і фарбують);

• незначні патьоки сальников (ставлять нові сальники);
• тріщини на шлангах (замінюють шланги);
• незначні люфти в щоглі (регулюються);
• ослаблення натягу ланцюга (регулирируется);
• нерівномірність подачі бензину (регулирируется);
• знос шин (замінюють);
• недостатній рівень масла і інших експлуатаційних рідин (поповнюють);
• несправні фільтри (замінюють);
• люфти в підвісці (замінюють наконечники рульових тяг, чопи, пальці, шворні тощо);
• гальма в поганому або неробочому стані (регулюють або замінюють).
Вже тільки за цими ознаками можна судити про технічний стан навантажувачів і реальному часу їх роботи, що відображає датчик машино-годин.
Важливо розуміти, що подальше проведення діагностики фахівцями компанії – постачальника вживаного навантажувача забезпечує повну перевірку всіх його систем. У сервісному центрі проводять всі необхідні роботи по підготовці техніки до подальшої експлуатації і виконують весь комплекс регламентних робіт виходячи з специфікації з технічного обслуговування японського виробника.

І останнє – питання ціни. Купити дешево б/в навантажувач з малим напрацюванням, в багатій комплектації або останню модель від виробника неможливо. Майже не буває і дешевих моделей останніх років випуску або дуже старих машин у відмінному технічному стані – це, скоріше, виняток, ніж правило. Хорошу техніку ніхто не продасть собі в збиток, все має свою ціну. Тому співвідношення ціна/ якість дуже важливо. При купівлі б/в навантажувачів японського виробництва ціна складається з вартості навантажувача, участі в аукціонах, вартості доставки в Росію і портових зборів, мит, послуг з оформлення, вартість доставки навантажувача з порту на склад компанії-постачальника, вартості витратних матеріалів, комплектуючих і запчастин при проведенні робіт, вартості самих робіт і накладних витрат, пов’язаних з діяльністю компанії-продавця.
Якщо пропонується дуже дешевий японський навантажувач, варто взяти калькулятор в руки і відняти з його ціни всі перераховані вище витрати, і тоді майже з повною впевненістю можна сказати, що пропонована машина вже відпрацювала свій ресурс і являє собою добре пофарбований утиль. Або, навпаки, якщо ціна навантажувача вище ціни нової техніки або дорівнює їй, то необхідно з’ясувати – чому? Зразковим орієнтиром може служити мінімальний порядок цін на вживані навантажувачі найпоширенішою вантажопідйомності – 1,5 т. Якщо вартість такого навантажувача виявиться значно нижче межі 10…11 тис. USD, варто відкласти покупку до кращих часів.
У силу цих причин, важливо, щоб фахівці компанії, в яку звернулася ваша фірма в пошуку б/у навантажувача, наочно продемонстрували вам можливості тієї чи іншої моделі і запропонували гарантії кращого вибору – тільки в цьому випадку у вас не виникне питань ні за ціною, ні за якістю обладнання.