ЯК ВИБРАТИ УПАКОВКУ ДЛЯ ПОДАРУНКА?Іноді оформлення може сильніше висловити ставлення дарувальника, ніж сам подарунок. Можна звернутися в компанію, в якій здійснюють виробництво коробок та інших подарункових упаковок на замовлення. В цьому випадку подарунок точно буде індивідуальним. При оформленні доречні експерименти, але потрібно враховувати деякі нюанси. Пропоную купить упаковки оптом по грній ціні

КОЛІРНА ГАММА
Не обов’язково намагатися підібрати тон упаковки з прихованим підтекстом. Адже мова квітів знаком не всім. Головне, щоб подарунок виглядав завершеним. Нарядно виглядають світлі тони. Чорна упаковка буде ефектною прикрасою презенту, якщо додати до неї золотий або сяючий декор. На Новий рік завжди приємно отримати подарунок в червоно-білих відтінках, для весілля актуальні пастельні тони, Великдень передбачає жовтий і оранжевий кольори.

Варто враховувати і вік одержувача:
Солідним чоловікам походять темні стримані тони з елегантним обрамленням.
Дівчині або жінці краще піднести подарунок в упаковці її улюбленого кольору.
При оформленні дитячого презенту варто вибирати яскраві кольори, аплікації, завжди актуальні коробки у формі іграшок або тварин.

ДЕКОР
Для чоловічого подарунка недоречні сердечка, бантики, квіти. Презент має виглядати акуратно і чітко. Ідеально підійде сувора, але стильна упаковка без зайвих деталей. Жінкам майже завжди подобаються численні прикраси на упаковках — квіти, намисто.

Можна зробити складне оформлення, наприклад, поєднання різних форм і фактур. При цьому варто пам’ятати, що папір та стрічки повинні бути різного кольору, бажано контрастного. Слідуючи цим нехитрим радам, ви легко зможете слушно прикрасити будь-який подарунок.