Як вибрати тепловентилятор


Тепловентилятор — це невеликий обігрівач, який працює за тим же принципом, що і звичайний фен для волосся: гаряче повітря від нагрівального елемента поширюється по кімнаті за допомогою вбудованого вентилятора. Потужність побутового тепловентилятора — до 2 кВт. Більш потужні пристрої називаються тепловими гарматами. Хочу запропонувати купити повітряне опалення в Україні

Головне достоїнство тепловентилятора — можливість швидко обігріти приміщення. Крім того, тепловентилятор має компактні розміри, його легко переносити з кімнати в кімнату, а в літній час він може використовуватися як вентилятор для охолодження повітря.

Втім, тепловентилятори не варто використовувати для постійного обігріву квартири. По-перше, це не дуже економічно, так як пристрій споживає досить багато енергії. По-друге, важливий недолік тепловентиляторів — шум, складно витримувати тривалий час. Ну і, по-третє, тепловентилятори в більшості своїй досить компактні і одного приладу може не вистачити, щоб нагріти всю кімнату.

Отже, що потрібно знати, щоб правильно вибрати тепловентилятор?

Нагрівальним елементом в такому обігрівачі може служити спіраль або керамічна пластина. Керамічні тепловентилятори коштують дорожче спіральних, проте мають більш низьку температуру (при тій же тепловіддачі), а значить не «спалюють» кисень у приміщенні. Спіральні нагрівачі можуть стати джерелом неприємного запаху, який утворюється при спалюванні пилу, що потрапляє на розжарену спіраль. У цьому випадку допоможуть вбудовані фільтри, зволожувачі, які насичують повітря парою і очищають його.

Тепловентилятори побутові: всі моделі
Якщо ви вирішили купити тепловентилятор зі спіраллю, зверніть увагу на наявність функції автоматичного відключення обігрівача при перекиданні. Інакше прилад не можна залишити без нагляду, адже при випадковому перекиданні повітрозабірні отвори можуть перекритися і спіраль нагріється до такої міри, що може початися пожежа. Крім того, ряд тепловентиляторів оснащений функцією підтримання заданої температури. У цьому випадку нагрівальний елемент не перегрівається, а ймовірність пожежі набагато знижується. Крім того, така можливість дозволяє створити комфортний мікроклімат в приміщенні.

Тепловентилятори можуть бути стаціонарними — настінними, настільними або підлоговими, а також переносними. Вибираючи модель обігрівача, визначитеся, чи будете ви використовувати його тільки в одному приміщенні чи плануєте часто пересувати.

Майже всі моделі обладнані термостатом, який дозволяє встановити потрібну температуру і ступінь нагріву, а якщо тепловентилятор додатково має функцію повороту, то повертаючись з боку в бік, він більш рівномірно прогріває простір.

Тепловий вентилятор стане відмінним рішенням в тому випадку, коли вимагається не постійне додаткове опалення, а швидкий нагрів приміщення або його частини. Завдяки додатковим функціям, тепловентилятори стають безпечними і зручними у використанні.