Як вибрати приміщення під офіс?


Як вибрати приміщення під офіс?

Наявність приміщення у більшості випадків вкрай необхідно для здійснення бізнес діяльності або розвитку підприємства. Якщо Ваш бізнес передбачає регулярні зустрічі з Клієнтами, наймання співробітників або окреме робоче простір, можливо, Вам пора задуматися над тим, щоб зняти офіс, особливо якщо мова йде про бізнес в Москві. Кращі офіси ви знайдете тут http://kievoffice.com.ua/

Наші поради допоможуть підібрати найбільш підходяще місце для Вашого бізнесу.

Бюджет на оренду офісу

Перш ніж приступити до пошуків, потрібно визначитися з бюджетом. Мова йде про разової суми, яка є у Вас на даний момент, а про подальшу щомісячної орендної плати. Оренда офісу економ-класу – ідеальний варіант для тих, хто шукає приміщення недорого, без євроремонту або паркування. 
При виборі приміщення уважно вивчіть, що входить в орендну вартість, скільки приблизно становлять комунальні платежі та який порядок оплати буде надалі.
Зняти офіс у Москві недорого цілком реально. Головне визначитися з бюджетом, а так само з іншими критеріями.

Місце розташування

Розберемо, наскільки місцерозташування приміщення впливає на успіх бізнесу. 
Якщо Вам потрібна площа для здійснення таких видів діяльності, як рекламне агентство, тур-агентство, дизайн-бюро, безумовно слід розглянути офіси в промзонах, в бізнес-центрах, де є певна аудиторія – потенційні клієнти.
Продаж товару через інтернет (інтернет-магазин) передбачає доставку товару клієнту, отже, при виборі розташування приміщення можна відштовхуватися від власних уподобань та фінансової можливості. Якщо зустрічі з клієнтами зведені до мінімуму, а всі питання (співробітництво, поставки, оплата) можна вирішити віддалено, можна підібрати офіс в Москві недорого в більш скромних умовах.

Планування і оснащення

Щоб зрозуміти, який офісний об’єкт Вам підійде, дайте собі відповідь на ряд питань:
• Скільки повинно бути кімнат?
• Скільки буде співробітників?
• Як часто Вас будуть відвідувати клієнти?
• Потрібен певний стиль приміщення/ремонт? 
• Вам потрібен офіс з меблями?
• Потрібна пропускна система або парковка?
Відповіді на питання допоможуть Вам розібратися з тим, яке приміщення Ви хочете зняти.

Агентство нерухомості Бізнес Нерухомість — професіонал у сфері комерційних об’єктів! Фахівці агентства проконсультують Вас з питань оренди площ для великих організацій, підприємців і виробництва.