як вибрати постачальника


1. Слід відразу дізнатися, чи є у фірми весь необхідний вам товар: папір, скріпки, тонери, картриджі, продукти, сувеніри і тд. Так само важливо надає послуги фірма: заправки картриджів, нанесення фірмової символіки, рекламна поліграфія, технічне обслуговування оргтехніки. Це показник солідності фірми.

2. Далі дізнайтеся про доставку. Кожна фірма декларує різні терміни доставки: від 24 годин до 5 днів. Це пов’язано з термінами доставки товару на фірму зі складу, папір завезуть сьогодні, а канцтовари завтра. пропоную https://smartcargo.com.ua/uslugi/poisk-tovara-i-postavshhikov-v-kitae/

3. У наш час, якщо фірма не представила клієнту каталог — то це не сервіс, в таку фірму не слід звертатися. В каталозі повинні бути вказані всі товари з фото, описом і цінами. Ще краще, коли фірма має свій інтернет-магазин, це теж додатковий плюс фірмі. Ви в будь-яку хвилину можете дізнатися всю цікаву для вас інформацію. Наприклад, скільки коштує папір або картриджі, або будь-який інший товар, і «замовити» все, що вам необхідно.
4. Вважається, фірма надає хороший сервіс, якщо за кожним клієнтом закріплюється свій менеджер. Така фірма викликає особливу довіру. При черговому замовленні ви будете спілкуватися з уже знайомим людиною, який легко вас зорієнтує і допоможе.
5. Майже кожна фірма працює по передоплаті, але додатковим плюсом буде, якщо фірма надає розстрочку на оплату.
6. Фірма вважається хорошою, якщо виробляє доставку 100% завезенням.
7. На сьогоднішній день рівень цін в сервісних фірмах тримається в одному діапазоні. Тому, якщо яка-небудь фірма пропонує товар за «супер низькими цінами, слід задуматися, навряд чи така фірма надамо сервіс на вищому рівні.
8. І останнє, поцікавтеся, скільки років на ринку та чи інша фірма. Чим довше фірма живе, тим більше до неї довіру.