Як вибрати плаття


Як вибрати плаття
Минулого тижня відбулося вручення премій «Жінка року», не за горами новорічні свята, а вдалий наряд — це вже половина успіху. Коли дівчина задоволена собою, їй не потрібні ніякі нагороди. Щоб відчувати себе впевнено, варто з особливою увагою поставитися до вибору сукні, вирушаючи на побачення, на вечірку з нагоди дня народження подруги або на церемонію вручення нагород. Пропоную вишиті плаття купити по добрій ціні.

На вихід: Як вибрати плаття і аксесуари для особливого випадку

«Жінкою року» за версією журналу Glamour в Росії в цьому році визнана Мирослава Дума. Своєю активною життєвою позицією і почуттям стилю вона підкорила мільйони сердець у нашій країні та за її межами. На церемонію вручення нагород Світу прийшла в оригінальному короткому комбінезоні Valentino червоного кольору, декорованому етнічною вишивкою.

Класичне коктейльне плаття — універсальний варіант, який підходить як для новорічної вечірки, так і для побачення з коханим. Оригінальні деталі додадуть чарівності вечірнього образу – це може бути модний принт, вишивка або аплікація.

Сукня Clover Canyon розбурхує уяву модним у цьому сезоні калейдоскопічною принтом, створюючи літній настрій навіть в холодний зимовий вечір. Сукня AQ/AQ, навпаки, відмінно охолодить запал кавалерів, яких, очевидно, буде чимало навколо тієї, хто зробить вибір на користь візерунка «колотий лід». Сукня R. E. D. Valentino створить образ витонченої і милої особи.

Не менш важлива взуття. Що вибрати: модні в цьому сезоні туфлі-човники або туфлі на високій платформі? Тут все залежить від вашого уміння вільно рухатися, перебуваючи на певній висоті над рівнем моря».

Перший критерій, по якому потрібно оцінювати вподобану модель, це комфорт, і вже потім варто звертати увагу на естетичну сторону, втім, хто з нас хоч раз дотримувався цього правила?

І, нарешті, завершальний штрих — сумка або клатч, ваш вірний супутник і помічник, що вміщує в своєму мікроскопічному просторі всі таємниці світу: тут і косметика, і парфуми, і документи, і ключі від машини, і телефон — куди ж без нього? адже треба себе при повному параді сфотографувати!

Чоловікам ніколи не зрозуміти, як це все вміщається в такій маленькій, але такій гарній сумочці. Вибір клатча схоже вибору твори мистецтва — це чарівне таїнство, яке зробить вас щасливішим, створивши відчуття казки.