Як вибрати насос для перекачування нафтопродуктів


Дані агрегати призначені для роботи з нафтою та нафтопродуктами: мазутом, зрідженими вуглецевими газами, водою з домішками, рідинами високого рівня в’язкості і т. п. Такі насоси забезпечують надійність і безпеку робіт, а також ефективність процесу перекачування.

Нафтові насосні установки відрізняє від інших агрегатів здатність функціонувати в особливих умовах експлуатації. Так, у процесі нафтопереробки на вузли та інші елементи насоса впливають такі речовини як вуглеводні, а також широкий діапазон робочих тисків і температур. Одним із специфічних факторів роботи цих агрегатів є високий рівень в’язкості перекачується речовини (нафта до 2000 сСт). Хочу запропонувати купити насос для шлама

Такі насосні установки виробляються у різних кліматичних виконаннях, так як працюють при різних погодних умовах (починаючи від Північного моря і закінчуючи ОАЕ, а також пустелями США).

Нафтовий насос повинен бути досить потужним, так як в процесі перекачування і переробки нафти, агрегат піднімає її зі значних глибин нафтових свердловин. Рекомендую купити насос

Так, нафтовий насос може бути оснащений наступними типами приводів:

механічним;
електричним;
гідравлічним;
пневматичним;
термічним.
Електричний привід, за умови наявності електроживлення, найбільш зручний і дає найбільш широкий діапазон характеристик в процесі перекачування нафти. В умовах, коли електроживлення недоступне, нафтові насоси можуть оснащуватися газотурбінними двигунами або двигунами внутрішнього згоряння. Пневматичні приводи встановлюються на відцентрові нафтові насоси у випадках, коли є можливість використовувати енергію природного газу (високого тиску), або енергію попутного газу, що значно підвищує рівень рентабельності насосної установки.

Перекачувані рідини. Приклади

Нафтові насоси перекачують нафту, нафтопродукти, нафтогазові емульсії, зріджені гази, а також інші речовини, які володіють схожими характеристиками, рідкі неагресивні середовища, опади.