Як вибрати лінолеум?


Як вибрати лінолеум
Найпопулярнішим підлоговим покриттям в звичайній квартирі можна сміливо назвати лінолеум. Лінолеум не даремно користується такою великою популярністю: вартість цього матеріалу дуже скромна, але при цьому можна з легкістю знайти лінолеум будь-якого кольору і структури. Лінолеум або покриття ПВХ відрізняється міцністю, довговічністю і м’якістю, а тому підходить практично для будь-якої поверхні. Пропоную гарний линолеум купить Киев Эпицентр.

Купівля лінолеуму — нехитра справа, далі ми наведемо перелік правил, дотримуючись яких ви будете застраховані від неправильного вибору або придбання неякісного покриття.

Якщо говорити про вибір лінолеуму в загальних рисах, то можна помітити, що один лінолеум відрізняється від іншого, наприклад, товщиною, яка має значення особливо в тому випадку, якщо поверхня, яку ви збираєтеся покрити лінолеумом, має дефекти. При наявності дефектів слід вибирати лінолеум якомога товщі, а ось рівна поверхня дозволяє стелити практично будь-лінолеум.

Зверніть увагу також на те, що якісний лінолеум обов’язково має захисне покриття — верхній шар, який і гарантує довгий термін експлуатації цього покриття. Чим товще цей захисний шар — тим довговічніше лінолеум. Якщо ви вибираєте лінолеум для кімнати, то вам не потрібно захисне покриття такої товщини, як, наприклад, для коридору.

Як вибрати лінолеум для квартири:
1. Призначення. Купівля підлогового покриття під різні кімнати увазі певний вибір. Наприклад, це може бути лінолеум для дитячої, спальні, вітальні, кухні, коридору, балкона і т. д.

2. Характеристики. До характеристик необхідно віднести шумопоглинання, антистатичність, влагостостойкость і зносостійкість.

3. Навантаження. Так як лінолеум піддається навантаженням різною мірою, варто враховувати цей фактор. Показник навантаження розраховується виходячи з того, скільки осіб проживає в квартирі, і що це за приміщення, наприклад в коридорі навантаження завжди більше, як і на кухні.

4. Зовнішній вигляд. Лінолеум повинен створювати в приміщенні гармонію з іншими поверхнями та предметами. Сьогодні існує маса різних фактур і забарвлень, відповідно підібрати щось особисто для вас, чи не так складно.

Додатково фахівці рекомендують звертати увагу на те, з якого матеріалу створений продукт. Адже це можуть бути як синтетичні, так і натуральні складові. Звичайно, всім би хотілося, щоб підлогові покриття були натуральними, але деколи це затратно і не відповідає деяким вимогам.

На що звертати увагу при покупці:

довіряйте нюху, не купуйте продукт з дуже їдким запахом, це говорить про наявність шкідливих добавок;
всі малюнки і узори повинні бути чіткими, якщо розпливчастість не передбачена дизайнером;
обов’язково наявність сертифіката на продукт, що говорить про якість і безпеку;
попросіть розкачати лінолеум і перегляньте, чи немає на ньому нерівностей;
наявність верхньої захисної плівки дозволить продукту залишатися новим значно довше;
купують рулони завжди повинні бути з однієї партії.