Як вибрати квіти на весілля


Складно уявити весілля без квітів. Вони створюють святкову атмосферу, піднімають настрій. Гості дарують букети з троянд, квітами прикрашають приміщення, машини, столи, у нареченого і свідка є бутоньєрка, підібрана в тон букету нареченої. Пропоную купити букет для весілля саме на цьому сайті https://dicentra.kiev.ua

Подивитися весільні журнали. Це допоможе зрозуміти, які саме квіти краще вибрати для прикраси весільної церемонії. Найбільш універсальними визнані троянди, гортензії, півонії, орхідеї. Треба бути обережніше при виборі лілій і інших кольорів, що володіють сильним ароматом. Якщо їх багато, то вони викликають головний біль у чутливих людей;

Визначитися зі стилем весілля, і своїми уподобаннями. Якщо є можливість, краще звернутися до флориста. Він складе квіткові композиції, покаже, в яких місцях їх розставити, запропонує нареченій букет, який буде гармоніювати з її сукнею, зовнішністю.

Флористи створюють різноманітні весільні букети. Вони враховують зовнішність нареченої, її переваги, крій сукні, стиль весілля. Букет стане головним аксесуаром для нареченої. Всі гості звертають на нього увагу, а в кінці свята він дістанеться счастливице, яка вийде заміж наступною. Деякі дівчата не хочуть розлучатися з весільним букетом і замовляють його точну копію, яка буде брати участь у цьому обряді.

Хоча згідно традиції, букет повинен дарувати наречений, обирає його наречена. Флорист задасть їй ряд питань, після яких вдасться визначитися з формою букета, видом і кількістю квітів. Він не повинен бути занадто великим і незручним, нареченій доведеться його носити в руках протягом усього торжества. Тому вибирається акуратний букет, вставлений в спеціальну губку, пшенична водою. Це додає йому додатковий вага, але зате квіти збережуть свіжість протягом всього дня. Букет повинен гармоніювати з бутоньєркою нареченого, стилем весілля.
Оформлення приміщення
Якщо приміщення оформлене квітами, то воно виглядає стильно й ефектно. Флористи використовують різні прийоми оформлення. Найчастіше воно застосовується, якщо весілля проходить у теплу пору року. Це дозволяє розширити вибір і скоротити витрати. Досить часто використовуються пелюстки троянд. Ними посипають стіл, доріжку, по якій пройдуть молодята, спальню молодят. Якщо весільне торжество проводиться на виїзді, то оформляють квітами арку, через яку проходять наречений і наречена. Вона може мати форму серця, півсфери. Якщо урочиста реєстрація проводиться в альтанці, то квітами прикрашають вхід. В банкетному залі будуть красиво виглядати квіти, розставлені у вази. Якщо квіткові композиції прикрашають стіл, то вони повинні бути невисокими, не заважати гостям спілкуватися один з одним і брати страви зі столу. Романтично виглядає поєднання свічок і живих квітів.