Як вибрати квартиру в новобудові


Сьогодні можна знайти масу пропозицій придбати житло в новобудові, хтось з тих чи інших причин віддає перевагу вторинному ринку житла. У будь-якому випадку при виборі квартири необхідно керуватися деякими правилами і знати певні характеристики, на які слід звернути увагу в першу чергу. Отже, за якими критеріями треба вибирати квартиру? В даному випадку мова піде про новобудовах, хоча для вторинного житла ці правила теж застосовні. Перш ніж вибирати квартиру пропоную почитати http://tradicia.kiev.ua/ru/complex/documentation/

Критерії вибору квартири

Тип будинку. Найчастіше в житлових комплексах будуються панельні, монолітні та цегляно — монолітні будинки. Перший варіант найбільш звичний для російського жителя. Панельні будинки зводяться швидко і не вимагають індивідуального підходу. Проект кожного монолітного і цегляно-монолітного будинку відрізняється своїми особливостями, тому, серійно їх не виробляють.

Розташування будинку. Одним важливий вид з вікна, а іншим – близькість громадського транспорту та інфраструктури. У будь-якому випадку місцерозташування завжди є одним з визначальних факторів покупки житла. Звертайте також увагу на близькість магазинів і супермаркетів. Для батьків напевно важливим фактором стане те, наскільки далеко від будинку знаходяться дитячий садок, школа та поліклініка.

Ціна. Вартість нового житла багато в чому залежить від двох попередніх факторів. У будь-якому випадку рекомендуємо розглянути кілька варіантів від різних забудовників. Можливо, хтось з них надає знижку або більш вигідні умови розстрочки.