Як вибрати квартиру або будинок по фен-шуй


Як вибрати квартиру або будинок по фен-шуй

Расположение вхідних дверей

Добре, якщо напрям виявиться сприятливим, буде відповідати магнітного відмінювання для більшості членів родини і обов’язково для глави сімейства. Вхідні двері не повинна бути маленькою: саме через неї в наш будинок надходить енергія Ци, а крізь маленький вхід вона не зможе проникнути в достатній кількості. Добре, якщо двері відкриваються всередину житла: це сприяє просуванню Ци. Після цього зверніть увагу на простір перед дверима. Якщо воно збігається з сходовим прольотом, ведучим на наступний поверх, ліфт, двері чорного входу, це несприятливо. Якщо двері «зустрічає» кути, виступи, якщо біля неї недостатньо вільного місця, це є негативним фактором. Якщо це будинок в приватному секторі, важливо, щоб перед дверима не виявилося дерева або стовпа. Пропоную вам почитати про ЖК Лесной квартал, или почему современные инвесторы выбирают пригород.

Якщо неможливо змінити обставини, пов’язані з неблагополучними факторами, спробуйте вплинути на ситуацію наступним чином: спорудити високий поріг при вході в квартиру, тим самим перешкоджаючи негативної енергії. Можете розмістити яскраву лампу або ліхтар над входом, створюючи перешкоди для поганої енергії. Освітлення має особливе значення, якщо вільний простір перед дверима відсутня.

Кількість приміщень

Потім визначте кількість приміщень у будинку. Потрібно вважати не кількість кімнат, а все приміщення, включаючи кухню, ванну, туалет, передпокій, комору, комору (крім шаф). Згідно з філософією Фен-шуй, сприятливо, якщо будинок має п’ять, шість, сім, дев’ять кімнат, якщо ж у квартирі три, чотири або вісім кімнат, такий стан несприятливо. Єдине приміщення — вдалий варіант: така ситуація може виникнути, якщо ви зробите з квартири — студії, прибравши всілякі перегородки. Якщо вийде два приміщення — це нейтральний варіант. Якщо ж у вас більше дев’яти приміщень, то визначити, наскільки сприятливим є їх кількість, можна методом додавання цифр цього числа. Якщо у вас 10 кімнат, 1+0=1 — сприятливо; якщо це 13, то 1+3=4 — несприятливо. Якщо число ваших кімнат не є сприятливим, а у вас немає іншого вибору, можете провести перепланування, наприклад, прибрати стіну одного приміщення або зробити в стіні арку.

Форма житла

Зверніть увагу на форму житла, яку найпростіше визначити з технічного плану. Сприятливою є правильна форма квартири, в тому числі, і кожної кімнати. Погано, якщо будинок має виступаючі частини, якщо не вистачає кутів, або їх надлишок, якщо стіни неоднакові за величиною. Найбільш оптимальним варіантом для житла є прямокутник або квадрат, але ця форма найбільше підходить народилися в рік Вогню.

Кімнати повинні бути співмірними: погано, якщо приміщення занадто просторі або тісні, також недобре, якщо такі різнопланові приміщення розташовані по сусідству один з одним. Несприятлива і подовжена форма кімнати. Анфілада — не є добрим чинником: через таке житло позитивна енергія проходить дуже стрімко, майже не затримуючись на них.

Стелі не повинні бути низькими або високими. Має значення також наявність балок на стелі, виступів. Якщо балка присутній, залишається лише розмістити ліжко таким чином, щоб вона не «ділила» вас навпіл під час нічного відпочинку. Кухонний або обідній стіл не повинен знаходитися під балкою.

Добре, якщо квартира має яскраво виражену центральну частину, тобто, в центрі повинна бути головна кімната, вітальня, їдальня. В такому житлі члени родини будуть почувати себе добре.

Вікна і фен-шуй

Які у вашій квартирі вікна? Якщо вони неспівмірні з дверима, наприклад, дуже великі, то це несприятливо. Великі вікна не здатні затримувати позитивну енергію Ци. Особливо несприятливо, якщо вікна виходять навпроти дверей: утворюється швидкий потік, Ци при цьому просто не в змозі затриматися на стінах і кутах приміщення. Якщо у вас немає вибору, постарайтеся розташувати яку-небудь перешкоду від дверей до вікна. Як варіант — повісьте дзвіночки, кристал, прикрийте вікно жалюзі, завіски. Якою має бути форма вікна? Сприятливою вважається прямокутна, але краще всього — вікна з арочним склепінням, які утримують Ци всередині будинку, сприяють стабілізації домашньої атмосфери. Схожим чином впливає арочний отвір всередині квартири.

Вид з вікна

Зрозуміло, вид з вікна має важливе значення, враховуючи характеристику енергетики за вікнами. Ці енергії, так чи інакше, впливають на ваше житло, і якщо при взаємодії з ним утворюється протистояння, дисгармонія, то це негативно позначиться на вашому благополуччі. Наприклад, вікна виходять на галасливу вулицю з швидким рухом — енергія цього шуму і жвавості постійно буде проникати у ваш будинок. Така ситуація сприятиме прояву вашої активності, але не дасть вам нормально відпочити, що призведе до нервового перезбудження і виснаження. Якщо вночі рух припиняється, незважаючи на це, приміщення з видом на таку вулицю буде несприятливим для відпочинку, не слід використовувати її і в якості дитячої кімнати.

До того ж, необхідно взяти до уваги те, що гучна вулиця в будь-якому випадку позначиться на верхньому поверсі будівлі. Тому ті, хто віддає перевагу високий поверх з метою забезпечення спокою, помиляються. Якщо кімната виходить на зашумленную місцевість, її краще використовувати як робочий кабінет. Біля вікна може розташовуватися місце для школяра: ось де буде затребувана вулична енергетика. Зовнішній потік буде сприяти тому, щоб члени родини в найкоротші терміни впоралися з будь-якими завданнями і справами, їй властиво призвести функції мислення в активний стан. Якщо для виконання роботи необхідно увагу і неквапливе дослідження, такі несприятливі обставини.

Енергія іншого типу надходить у будинок через вікна, що виходять у внутрішній двір, сквер. Такі кімнати — найкращі для відпочинку. У них найпростіше відновити свої сили, розслабитися, а також буде вдалим виконання нетермінової роботи, що не вимагає напруги сил. Головне, щоб така енергетика не була занадто застійної, не викликала пасивність і не схиляла до бездіяльності. На відміну від неї, енергія вулиць бадьорить і налаштовує на активність.

Перегляньте також в яку сторону світла спрямовані вікна. Їх напрямок зіграє важливу роль у висвітленні приміщень, достатньо буде світла в кімнатах, і з’явиться сонячний промінь у вашій кімнаті взагалі. На північній стороні сонячних променів, найчастіше, немає, виняток становлять південні частини світу, де зазвичай сонце в зеніті. Подумайте також про те, якого виду енергії проникають у ваше житло.

Східний напрямок дарує свіжі і омолоджуючі потоки, що спонукають до розвитку та вдосконалення, але в них багато активності та зайвого занепокоєння.

Якщо енергія проникає в житло з південної сторони, це дуже сприятливо для духовного і фізичного розвитку, поліпшення, для здійснення планів, для матеріалізації всього задуманого. Недолік напрямки: воно може схиляти до розбіжностей мешканців будинку.

Західний напрямок приносить в дім мир, спокій, сприяє тому, що життя складається без ускладнень, тече гладко і плавно. Вплив заходу схиляє власників житла до розсудливості, однак, може викликати пасивне ставлення до життя, відсутність ініціативи.

Північ налаштовує на впорядковану і навіть трохи аскетичне життя з дотриманням строгих правил і традицій. Північне напрямок допомагає налагодити порядок у всьому, усуває від усякої хаотичності, дозволяє виключити все надмірне, але несприятливо для творчості і невимушеній реалізації себе.

Напевно, це основне, що потрібно врахувати при виборі нового житла. Все вищезазначене відноситься і до власного будинку, і для квартири в багатоповерхівці.