Як вибрати кільце з перлами


Кільце з перлами – привабливий аксесуар для повсякденного носіння. Прикраса такого типу ідеально поєднується зі строгим офісним костюмом, романтичними локонами шовками і, звичайно ж, з весільними сукнями і вуалями. Універсальність ювелірних комплектів, у яких домінує перли, робить їх популярними у молодих дівчат і жінок зрілої вікової категорії. На перший погляд всі вироби з цим каменем однотипні, і складності вибору ніякої не існує. Але є багато тонкощів і нюансів, які, тим не менш, слід враховувати при виборі кільця. Хочу порекомендувати Вам подивитись в каталозі https://svit-sribla.com/kolca/kolca-s-zolotimi-plastinami

Метали для оправи перлин:
• Срібна. Кільце з чистого срібла вдало поєднується з перлинами сріблястого, рожевого або білого кольору. Найчастіше в срібних кільцях використовуються вставки з річкових сортів перлів (в тому числі і чорний).

• З жовтого золота. Універсальна оправа з жовтого золота ідеально підходить для перлів. Сорт і відтінок каменю можуть бути будь-якими, але найбільш виграшне поєднання – жовтуватий цейлонський перли в золотій оправі.

• З червоного золота. На тлі червоного золота максимально розкриває свою красу натуральні морські перли білого або рожевого відтінку.

• З білого золота. У комбінації з білим золотом ефектно виглядає камінь холодних тонів: білого і сріблястого. Контрастне поєднання білого золота і чорного перлів робить прикраса стильним і сучасним.

Єдиний дорогоцінний метал, який не підходить для закріплення в ньому перлової вставки, — платина. Несумісність цих компонентів пояснюється властивостями металу, а саме високою твердістю. Таке поєднання може принести механічні пошкодження структурі перлів.
Срібне кільце з перлами красиво виглядає, але за ним складно здійснювати необхідний догляд. Оскільки срібло з часом окислюється й темніє, його потрібно чистити спеціальними засобами. Якщо ж в оправу вставлена перлина, хімікати зашкодять її зовнішності, викличуть потьмяніння і втрату зовнішньої краси.