Як вибрати ідеальні джинси


Основні критерії підбору джинсів: колір, фасон, обробка і розмір.

1. Колір джинсів. Зараз на прилавках наших магазинів ми можемо зустріти джини практично будь-якого забарвлення, але найбільш поширені кольори: світло-блакитного, темно-синього, чорного.
Вибирати колір джинси потрібно з урахуванням того, куди ти плануєш в них піти. Для роботи найкраще підійдуть темні джинси без потертостей і страз. А для прогулянок і вечірніх виходів можна вибрати будь-які, але варто враховувати індивідуальні особливості фігури. Пропону. каталог

Світлі джинси будуть злегка повнити, а от темні — стрункості. Якщо ти хочеш вибрати універсальні джинси, віддай перевагу темно синього кольору, ну або чорного.

2. Фасон джинсів. Фасонів існує безліч, головне вибрати підходящі.

Класичні прямі джинси:

Вони підходять майже всім і можуть стати основою твого гардероба.

Вузькі джинси:

З ними складніше, такі джинси підходять фігурі з хорошими пропорціями і ідеальними ногами. Вони подовжують ноги, але не приховують недоліки фігури і часто шиються з тканини стрейч. Якщо ти володарка широких стегон і струнких ніг, тобі слід носити такий фасон з довгим светром. Вузькі джинси можна носити, заправляючи їх у чоботи.

Широкі джинси:

Ці джинси приховують повноту і недоліки стегон, подовжуючи при цьому ноги. Виглядати вони при цьому повинні наче завеликі тобі на пару розмірів. Рекомендую продивитися каталог товара

«Банани» — широкі джинси, завужені донизу:

Не вдалий варіант для багатьох типажів фігури. Ноги вони вкорочують, а стегна розширюють. Такий фасон можна вибрати, власницям високого зросту і довгих ніг, але тільки якщо у тебе не широкі плечі.

Джинси, розкльошені:

У цій моделі поєднуються властивості як широких, так і вузьких брюк. Вони можуть прикрасити фігуру, роблячи її стрункою, подовжуючи ноги і приховуючи їх недоліки, так і візуально розширити стегна. Якщо у вас широкі стегна, тоді ця модель не для тебе.

Джинси із заниженою талією:

Такий фасон штанів візуально укорочує ноги, зверни на це увагу при покупці. Але надівши довгий верх, і вставши на високий каблук ти можеш забути про цей недолік.

Джинси-стрейч:

Такі джинси підкреслюють всі вигини твоєї фігури, щільно облягаючи її і не маскуючи недоліки. Це треба враховувати при покупці джинсів.

3. Обробка джинсів. Це вишивка, стрази, потертості, рвані дірки в різних місцях. Якість обробки ось що потрібно враховувати при виборі таких джинсів.

Зараз знову входять в моду джинси без обробки.

Вибираємо джинси за типом фігури:

Високим дівчатам (170 см і вище)

— світлі прямі довгі;

— подовжені джинси із заниженою талією;

— розширені донизу джинси;

— прямі широкі або підсукані джинси;

— вільні моделі джинсів;

— джинси-банани.

Невисоким дівчатам

— рівні прямі джинси;

— довжиною по щиколотку темні джинси;

— джинси, довжиною до каблука

— джинси по фігурі.

Плоска попка

Для жінок з вузькими стегнами і плоскими сідницями підійдуть наступні моделі джинсів: світлі розширені донизу з високою або (якщо тонка талія з заниженою) талією. Ці джинси акцентує увагу на нижній частині ніг, і відволікають його від стегон і сідниць, і додають додатковий об’єм, роблячи фігуру більш жіночною.

Невиражена талія

Якщо у тебе не виражена талія, але при цьому джинси ідеально сидять на стегнах, то спробуй підібрати собі одну з наступних моделей:
— джинси чоловічої моделі: вони широкі в талії і досить вузькі в стегнах;
— розширені донизу джинси, зорово збалансують пропорції верхньої та нижньої частини тіла, а широкі прямі брюки візуально приберуть об’єм талії

Широкі стегна

Обирай джинси:
— з великими задніми кишенями, маленькі і широко розставлені кишені зроблять стегна ще ширше;
— вільні джинси темних кольорів, з щільної тканини;

-прямі джинси від стегна;

-джинси із заниженою талією.

Не купуй:

— обтягуючі джинси, з еластичної тканини;

— завужені донизу і світлі;

-з високою талією і укорочені джинси.

Всі ці моделі будуть тебе повнити

Повна фігура

Повненький дівчині підійдуть джинси з м’якої тканини, яка добре тримає форму. Помилка власниць повної фігури в перевазі вільних джинсів, які їм великі – і роблять їх фігуру ще більш об’ємною. Обирай темні джинси, трохи завужені донизу, не вузькі і не надто широкі, які підкреслюють форми, не збільшуючи, і не приховуючи їх. І не забувай про зручність, джинси з еластичним поясом на талії — це правильний вибір.

У цьому сезоні модні бренди пропонують джинси найнеймовірніших забарвлень. Серед них – червоний, фіолетовий і зелений. Якщо ти яскраві джинсові штани, пам’ятай про те, що вони будуть головним акцентом всього комплекту: все інше в твоєму образі повинно бути спокійних кольорів.