Як вибрати дитячу коляску


Вибір дитячої коляски сьогодні складний з-за великої різноманітності асортименту на ринку дитячих товарів. Вибирати коляску необхідно відповідально, оскільки в колясці дитина може проводити в день кілька годин. Тому даний матеріал покликаний розповісти про те, як правильно вибрати дитячу коляску.рекомендую anex sport pink

Почнемо з того, що на ринку є кілька видів дитячих колясок. Найпопулярнішими залишаються коляски-люльки. Вони мають великі габарити, великі колеса. Дитина в такій колясці сидить досить високо.

Люльку можна знімати, що значно полегшує транспортування. Великі колеса дозволяють їздити по будь-якій дорозі, долати перешкоди. Мінусом коляски є її вага, що іноді потребує допомоги ще одну дорослу людину для того, щоб підняти її на потрібний поверх, або вивезти на вулицю. При виборі такої коляски обов’язково потрібно виміряти ліфт, щоб знати, чи ввійде в нього коляска.

Більш практичними є коляски трансформери, які важать менше. Вони можуть компактно складатися, займаючи мінімум місця. Але дитина в такій колясці менше захищений від вітру або від пилу під час прогулянки.

Ще одним популярним видом вважаються універсальні коляски. Можна по вибору то встановлювати люльку, прогулянкову коляску, автокрісло. Ця коляска добре підходить для новонародженого малюка.

Коли дитина стає старше, досягає віку восьми-дев’яти місяців, можна придбати прогулянкову коляску, яка значно легше, ніж інші типи колясок. Прогулянкові коляски, правда, не зовсім придатні для дитячого сну, а дорогу під час прогулянки доводиться вибирати більш рівну.

На ринку представлені триколісні коляски. Серед колясок найбільш популярними є прогулянкові. Вони дозволяють легко долати перешкоди на дорозі за допомогою переднього колеса, яке більш маневренно. Триколісні коляски, як правило, оснащені ручним гальмом. Ручне гальмо дозволяє контролювати спуск. При виборі такої коляски потрібно особливу увагу приділити ширині колісної бази, щоб коляска помістилася в ліфт багатоквартирного будинку.

Вибираючи дитячу коляску потрібно звернути увагу на тканину, яка використовувалася при її виготовленні. Тканина повинна мати водовідштовхувальне просочення або володіти водонепроникними властивостями. Краще вибирати коляску з дощовиком. У холодну пору року потрібно звернути увагу на ті візки, які оснащені синтепоном, щоб захистити дитину від переохолодження та замерзання в холодну пору року.