Як вибрати будівельні риштування


lesa1
Будівництво багатоповерхових будинків не обходиться без будівельних лісів. Порівняно зі старими дерев’яними, сучасні ліси не спалюються, а досить просто і швидко розбираються після їх використання. Будівельні ліси бувають декількох типів. Вибір певного типу конструкцій, необхідних для будівництва конкретного будинку буде залежати від типу фасаду, від того, який час планується експлуатувати лісу, і яке навантаження на них буде здійснюватися. Пропоную аренда лесов харьков по вигідим цінам.

У разі здійснення будівництва складних промислових об’єктів використовують модульні будівельні ліси. Вони мають основну стійку з фланцями, яка дозволяє фахівцям з’єднувати стійки вертикальні під різними фіксованими кутами. Багато хто з нас бачили цей тип будівельних лісів на концертах. Їх використовують для спорудження сцени.

Хомутові риштування добре підійдуть для обробки та ремонту багатоповерхових будинків, що мають складну конфігурацію. Цей тип лісів також підійде в тій ситуації, якщо ліси будуть встановлюватися на підставу, що має ухил. Глухі і поворотні хомути дозволяють здійснювати кріплення елементів. Відповідно схему каркаса можна легко і швидко змінити в відповідності з типом будівлі, на якому здійснюються роботи. Дані будівельні ліси можна навіть встановити на сходових маршах або схилах.

Якщо Вам необхідно здійснити обробку простих фасадів, то для цієї мети підійдуть ліси будівельні типу «стійка-ригель». Однак на складних фасадах застосовувати такі будівельні ліси незручно.

У разі, якщо передбачаються роботи на будівлях, що мають складну конфігурацію, використовуються рамні будівельні риштування. Процес розбирання і складання даних будівельних лісів не займе багато часу, так як тут немає різьбових з’єднань. Дрібні деталі також відсутні. Висота рамних будівельних лісів може досягати шістдесяти метрів.

Клинові будівельні ліси також характеризуються нескладним процесом складання і розбирання. Їх конструкцію можна просто змінити в залежності від типу і форми будівлі, де виконуються роботи. Універсальність і міцність – це, мабуть, основні характеристики клинових будівельних лісів. Вони можуть витримати більше навантаження, і їх висота може досягати ста метрів.

Будівельні ліси можна купити або взяти в оренду. Що краще вибрати в конкретному випадку, буде залежати від типу і складності робіт, їх тривалості, а також від того, чи необхідні Вам будівельні ліси виключно для одного об’єкта або Ви плануєте більш масштабне будівництво. У тому випадку, якщо Ви плануєте здійснити ремонт фасаду Вашого будинку, немає необхідності купувати будівельні ліси. Можна істотно заощадити, взявши необхідне обладнання в оренду. У цьому випадку необхідно довіряти фірмам з хорошою репутацією, які здають в оренду виключно якісне будівельне обладнання. Від Вашого вибору залежатиме безпека людей, які будуть працювати на будівельних лісах.