Як вибрати альбом для монет


Це саме просте і дешеве пристосування для зберігання монет. Для їх виготовлення використовуються пластикові матеріали. Спочатку подібний альбом має лише один лист, а решту ви самі можете докупити по мірі необхідності. Для кишенькової транспортування монет випускаються спеціальні альбоми з зручними осередками та фіксованим числом листів, що не можна змінювати.Хочу запропонувати купити https://ms-shop.su/listy/listy-dlya-monet-optima

Планшетні пристрої
Вони користуються найбільшою популярністю серед колекціонерів. Майже всі подібні альбоми присвячуються якійсь певній серії монет, що дуже зручно для нумізматів. Зазвичай вони виготовляються з картону і мають кілька розворотів з прорізаними отворами.

Подарункові альбоми
Це варіант листового пристосування в обкладинці з натуральної шкіри. Він зможе стати відмінним презентом як початківцю, так і професійного колекціонера. Для зручності огляду кожен аркуш у цьому альбомі з двох сторін закривають прозорі пластинки.

Існують також ексклюзивні пристосування для зберігання монет. Вони мають листи дорого з картону з тисненням, гравіруванням або позолотою. Такі альбоми зазвичай набувають лише ті нумізмати, які мають дуже багату колекцію, і її вартість велика.