Як списати борг


kreditory-ukrainy-otkazyvayutsya-827-4180704

Якщо у Вас є заборгованість по кредиту перед банком або іншою фінансовою установою, кредит оформлявся дуже давно або сума боргу за кредитом непорівнянна з сумою коштів, яку Ви отримували в борг, не турбуйтеся — можливо, у Вас все ще є шанс списати борг по кредиту. Нижче приведені деякі з прикладів, коли кредит списується або вважається списаним. Пропоную ознайомитись как списать долг
1. Списання кредиту через закінчення строку позовної давності
Банк або колекторська компанія списують кредитну заборгованість по закінченні строку позовної давно. Якщо кредит споживчий, строк позовної давності застосовується незалежно від того заявляє про це позичальник чи ні. Стандартний термін позовної давності становить три роки (може бути збільшений у договорі). Термін обчислюється з дати закінчення кредитного договору, дати останнього платежу за кредитом або дати отримання від банку претензії про довгострокове виконання зобов’язань за кредитним договором. Якщо Вам необхідно списання кредиту, надайте фахівцям Бюро допомоги по кредитах на аналіз кредитний договір та інформацію про дату останнього платежу і ми повідомимо минув строк позовної давності чи ні.
2. Часткове списання кредиту за спільним рішенням позичальника і банку
При правильному побудові переговорів з банком часткове списання кредиту можливе без тривалих судових тяжб і доказування в суді неправомірність нарахувань банком. Фахівці Бюро допомоги по кредитах проводять якісні переговори з банками на предмет часткової оплати за кредитом зі списанням залишку. В окремих випадках вдавалося отримати результат у вигляді списання до 80% від суми боргу.
3. Часткове списання кредиту колекторською компанією, яка викупила борг у банку
Колекторські компанії спочатку купують борги у банку зі значним дисконтом – дуже рідко колектори платять за борг понад 20% від його номінальної вартості. Відповідно при правильно побудованій комунікації з колекторами, можливо отримати списання кредиту в прийнятному для обох сторін розмірі.
4. Списання пені та інших штрафних санкцій за кредитом
Списання пені та інших штрафних санкцій можливо за погодженням з кредитором, а також за рішенням суду. У більшості випадків розмір штрафних санкцій непорівнянний з граничним встановленим законом. Так, розмір пені для юридичних осіб може становити не більше подвійної облікової ставки НБУ і нараховуватися не більше 6 місяців. Розмір штрафних санкцій від банку позичальнику-споживачу не може становити більше 50% від кредиту і термін позовної давності (а відповідно нарахування) не може бути більш 1 року.
5. Списання кредиту з поручителя через збільшення рівня його відповідальності за кредитом
У разі збільшення відповідальності поручителя по кредиту, порука припиняється, а відповідно відбувається списання кредиту з поручителя. Нерідко банки не хочуть визнавати цей факт і потрібно звернення до суду з позовом про визнання договору поруки припиненим та відсутність у поручителя будь-яких зобов’язань перед банком.
Існує безліч різних способів списати кредит. Щоб зрозуміти, який спосіб краще застосувати у Вашій ситуації необхідний юридичний аналіз документів і ситуації.
Записуйтеся на консультацію.