Як правильно вибрати жіночу нижню білизну


andre
При виборі нижньої жіночої білизни жінки часто стикаються з певними труднощами. Вибір нижньої білизни буде безпосередньо залежати від тієї чи іншої ситуації. Приміром, в одному випадку необхідно, щоб воно було непомітним і скромним, в іншому — навпаки, красивим і оригінальним. Тим більше, що великий асортимент нижньої білизни на теренах https://hotmix.com.ua/ також сприяє ускладненню здійснення правильного вибору.

 

Розмір

Відразу варто сказати, що при придбанні нижньої білизни меншого розміру, щоб візуально збільшити ті чи інші області тіла, ви автоматично робите помилку. Вся справа в тому, що така білизна має бути в першу чергу комфортним. У противному разі з’являються фізичні і психологічні проблеми, так як бюстгальтер не повинен врізатися в шкіру і вдавлювати груди. Це ж можна сказати і про трусики, вони не повинна залишати слідів на тілі. З точки зору здоров’я, така білизна буде вважатися шкідливим. Краще віддавати перевагу саме своїми розмірами білизни, яке буде щільно сидіти, але не придавлювати тіло, також краще звертати свою увагу на більш тонкі тканини.

Сьогодні модні Push-Up варіанти, але їх носити також варто з розумом і не постійно, так як груди буде перебувати в незвичному для неї стані, що може негативно позначитися на здоров’ї. Рекомендується використовувати такі моделі бюстгальтерів лише в необхідних випадках, коли потрібно привернути увагу.

 

Підбираємо матеріал
Ідеальними варіантами білизни будуть моделі, виготовлених на основі натуральних матеріалів, наприклад, бавовна шукай шовк, також більшість жінок воліють атласне нижня білизна. Бавовняні варіанти краще одягати в осінній, весняний або зимовий період часу, так як такий матеріал, на відміну від шовкового аналога зберігає тепло. Якщо розглядати штучні варіанти, то кращими серед жіночої аудиторії є моделі нижньої білизни з поліаміду або лайкри, які роблять тканину більш еластичною і зберігають форму білизни тривалий проміжок часу.

 

Мереживна білизна

Такий варіант нижньої білизни варто одягати тільки для чоловіків і виключно в неробочий час, так як це вважається закликів до протилежної статі. Керівники не дуже будуть задоволені, якщо у жінки буде видно її спідню білизну, тим більше з мереживами. Може скластися таке враження, що жінка прийшла не працювати, а спокушати протилежну стать. На роботу слід вибирати таке нижню білизну, яке буде мінімальним за помітності в плані обсягу і колірного виконання.