Як правильно вибрати квартиру подобово? Поради та рекомендації


Подобові квартири бувають дуже різними — за ціною, і за рівнем комфортності. Тому, пропоную вам кілька рекомендації по вибору правильної квартири саме для вас:
1. Перший критерій — це ціна квартири. Ви повинні вивчити весь ціновий діапазон цін на квартирі, а також їхній клас, пропонованих в конкретному районі. Дуже зручно, коли агентство має повне опис квартири разом з фотографіями. Також треба бути дуже обережними з дуже дешевими квартирами і часто за ними можуть стояти шахраї, які можуть вас обдурити і оселити вас, наприклад, в напівпідвальному приміщенні, трущобе або з істотними недоліками квартири. Пропоную почитати Почему ЖК от «Альянс Новобуд» в Броварах вызывают ажиотаж на форумах инвесторов?

2. Другий критерій — це стан квартири і будинку в цілому. Якщо ви вибираєте квартиру в іншому місці, і ви не маєте можливості самому приїхати і подивитися на неї, то потрібно шукати сайт, де детально описана квартира з докладними фотографіями. Також, потрібно уточнювати наявність всієї необхідної меблів і техніки, яка вам потрібна. Всі питання краще уточнювати по телефону з самим орендодавцем, наприклад, є опалення, стан квартири і працює ліфт, а також інші питання, які вас цікавлять. Зараз в квартирах бізнес-класу можна зустріти і наявність бездротового інтернету.

3. Наступне питання — це район проживання та його інфраструктура. Вам потрібно подивитися по карті в якому районі розташована ця квартира і зручне для вас місце її розташування. Потрібно звернути увагу на розташування зупинок і магазинів, зручний під’їзд до будинку і щоб вам було легко добиратися від неї в будь-яку точку міста.

4. Важливим питанням є та кількість кімнат. Кількість кімнат залежить від кількості людей, які там хочуть жити. Якщо ви будете жити самі, то вам не потрібно переплачувати за додаткові кімнати. Але якщо ви будете проводити зустрічі або будете жити ще з кимось, то краще вибирати багатокімнатну квартиру.

5. Бронювання квартири і передоплата. Якщо ви хочете зняти квартиру наперед, то потрібно дізнатися у орендодавця чи це можливо. Передоплата це хороша гарантія того, що ви потрапите саме у вашу квартиру, яку ви бронювали.

6. Розрахунковий час. Як правило, всі орендодавці починають вважати оплату з 12:00 годин дня і якщо ви виїжджаєте пізно ввечері або приїжджаєте рано вранці, то вам напевно доведеться ще доплатити за додаткові години.

7. Звітні документи. Обов’язково потрібно запитати орендодавця фізична або юридична він особа, і які документи він вам може надати в звітність, а також можливі чеки-фактури, які ви потім можете пред’явити на роботі, якщо ви перебуваєте у відрядженні. Крім того, треба перевірити всі документи, що підтверджують законність даної угоди.

8. Застава. Це гарантія для орендодавця, того що ви нічого не зламаєте в квартирі і вся меблі та техніка залишиться в повному порядку. Тому, потрібно заздалегідь з’ясувати у орендодавця суму застави і чи підходить вона вам.

Якщо ви часто знімаєте квартири в одному місці, то краще вибрати собі одного постійного орендодавця, так як постійним клієнтам завжди робляться знижки і пропонуються кращі умови проживання та більше довіри до вас!