Як правильно вибрати керамічну черепицю?


Висока пористість глини підвищує водонепроникність черепиці, тому вода (дощ, роса, тумани), яка потрапляє на дах, а значить і в її пори, розширюючись при замерзанні, не пошкоджує саме покриття. Взагалі, якісний покрівельний матеріал має водопоглинання, що не перевищує 5% (максимум 7% від загальної маси листа черепиці). Пропоную sdc.ua

Такі високі техніко-експлуатаційні характеристики керамічної черепиці обумовлюються способом її виробництва.
Високоякісна черепиця виготовляється наступним чином: необроблену глину, видобуту з кар’єру, складають у спеціально обладнаному приміщенні, а згодом ретельно перемішують (процес називається «бортированием»). Це допомагає позбавити глину від вапнякових відкладень у ній.

Після цього етапу, глиняна маса перемелюється, розкладається за формами і сушиться. Потім на неї наносять спеціальне покриття і обпалюють при t З 1.000°С. Зазвичай весь процес триває від 2-х діб до цілого місяця, і саме тривалість робіт один з показників, що визначають вартість черепиці.

Величезне значення має і геометрія черепиці, адже дахи бувають різні – плоскі, одно — і подвійні, оснащені різними башточками і т. д. Форма черепиці залежить, в першу чергу, від товщини матеріалу, і від способу випалу. Він може бути як горизонтальним, так і вертикальним. При горизонтальному випалі, керамічна черепиця має прекрасну рівну форму, а при вертикальному – її геометрія трохи порушується і черепиця вже не так ідеальна. Але зате виробник значно економить, адже партія черепиці, розміщеній у піч, збільшується в кілька разів.

Якщо ви не стали економити і придбали черепицю від провідних виробників у сфері виготовлення такого роду виробів, значить, вона буде відповідати всім вищевказаним вимогам, тому прослужить довгі роки, не піддаючись різного роду деформацій.
В офісі нашої компанії або на сторінках сайту, Ви зможете більш детально ознайомитися з продукцією, а також дізнатися, як потрібно вибирати і перевіряти керамічну черепицю, щоб вона відповідала своїй маркування та світовим стандартам.