Як правильно вибрати електронну сигарету


Починаючи осягати світ електронних сигарет – ви зіткнетеся з безліччю невідомих термінів, дизайнерських рішень і функціоналом. Першу електронну сигарету радимо вибирати з середнього цінового сегмента і максимально простий в роботі. Такий вибір заощадить вам грошей, і дасть зрозуміти чи підходить таке пристрій для вас, і розібравшись з роботою електронної сигарети – ви будете розуміти яку саме іншу ел сигарету ви хотіли б перевести першу. Чи не міняти зовсім. Пропоную купити електронні сигарети

Як вибрати електронну сигарету?

Розберемося для початку з конструкцією. Перше, що необхідно знати: електронна сигарета складається з батарейного блоку і атомайзери (нижня і верхня частина відповідно). Вони можуть з’єднаються коннектором або бути укладені в один корпус.

Батарейний блок – нижня частина електронної сигарети. У ній утримується плата з налаштуваннями, акумулятор і гніздо micro-usb. Так само є моделі з однією кнопкою управління або трьома кнопками і екраном. Завдяки платі сигарета буде правильно заряджатися (захист від перезаряду, функція пастру – електронну сигарету можна парити і заряджати), попереджати про розрядку, безпечно передавати напруга на спіраль. Акумулятор може бути вбудований або знімний. Знімні акумулятори в комплект поставки батарейного блоку не входять і докуповуються окремо. Ємність вбудованого акумулятора може бути від 1000 до 3000 mAh – чим більш ємний акумулятор, тим більш довгострокову роботу він забезпечить. Як правило, акумулятора 1500 mAh – більш ніж достатньо на день. Гніздо micro-usb призначений для зарядки електронної сигарети, а так само для оновлення прошивки. Тільки моделі, що містять 3 і більше знімних акумуляторних батареї – необхідна заряджати окремим зарядним пристроєм, а порт micro-usb використовувати тільки для оновлення прошивки батарейного блоку. Екран в електро сигареті призначений для виведення налаштувань і зручності їх зміни. Керування налаштуваннями відбувається через три кнопки. Кнопки +, — і кнопка fire – що так само відповідає за сам процес випарювання. Моделі без екрана мають на корпусі лише одну кнопку fire – її натискають безпосередньо при затягуванні. Так само вона включає і вимикає батарейний блок п’ятикратним натисканням.

Атомайзер – верхня частина електронної сигарети, що має резервуар для заправки рідини і відповідає за процес випаровування рідини. Види атомайзери: баки, дрипки, дрипобаки. Новачкам необхідно звернути увагу на баки. Баки бувають двох видів: обслуговувані і необслуговувані. Допустимі баки мають приставку в назві RTA і вимагають самостійної установки спіралей і вати. Необслуговувані – працюють від змінних випарників, що набагато простіше заміни для новачка. Змінний випарник – серцевина необслуговуваного атомайзери, візуально схожа на металевий боченочек, всередині якого встановлено спіраль і вата (спіраль – нагрівальний елемент, вата – ґніт, що насичує рідина).

І так яку вибрати електронну сигарету? – Перший пристрій беріть просте в роботі: батарейний блок з кнопкою fire і не атомайзер. Такий набір збереже ваші фінанси, не буте вельми заморочлив у використанні і ви з ним швидко розберетеся в нюансах роботи електронної сигарети. Такі набоы батарейний блок+атомайзер продаються разом, в одній коробці. Ціна такого стартового набору від 700 грн до 1 000 грн.

Купуючи такий стартовий набір – зверніться в спеціалізовані магазини або інтернет магазини. Вони запропонують вам свіжі новинки на вибір, проконсультують в нюансах роботи пристрою і запропонують рідина для електронних сигарет. Один з таких інтернет-магазинів знаходиться у Києві. На сайті vapecorp.com.ua запропоновані кращі електронні сигарети і свіжі новинки ринку електронного ширяння. По скільки електронні сигарети стрімко розвиваються – брати старі пристрої не вигідно. Новинки більш компактні, функціональні та дизайнерські досконалі. Тут вам допоможуть вибрати першу електронну сигарету, враховуючи всі ваші побажання.