Як правильно вибрати берці


Перш ніж вибрати і купити берці, для початку необхідно визначитися, для яких цілей вони потрібні і в яких умовах вони будуть носитися, оскільки від цього і буде залежати вибір. Існує кілька критерій, слідуючи яким необхідно підбирати таку взуття як берци. Хочу запропонувати купити на сайті gvardeisky.com.ua/47-bercy за найкращою ціною

Одним з основних критерій є сезонність. У тому випадку, якщо берци будуть носитися в сезон весна-літо-осінь, тоді, безумовно, слід зробити вибір на користь шкіряного взуття. Якщо носка взуття плануються лише у літній і жаркий період, то ідеальним варіантом буде «полегшена» модель з тканинними вставками з полуглухим клапаном. Вставки з тканини можуть бути виготовлені з різних матеріалів, в основному використовується синтетичний матеріал на основі поліаміду. Найбільш поширеною синтетичною тканиною для таких цілей є Cordura — це дихаючий матеріал, м’який на дотик. У денний час доби при звичайному освітленні такі тканинні вставки виглядають «звичайними», проте в темряві, при освітленні, припустимо, фарами авто, вставки відображають.

Важливим критерієм при виборі берців є тип грунту і грунту, на якому вони буду носитися. Від наявності заболоченій місцевості, коренів, кам’янистих місць, трави або бетону теж залежить вибір взуття. Якщо планується купівля берців для ігор у закритому приміщенні або невеликому майданчику в клубі, то в цілому підійдуть берци укороченою моделі. Вони зручніше, трохи легше звичайних моделей, і також добре фіксують ногу, отже, і добре захищати ступню від різних пошкоджень.

У тому випадку, якщо не передбачається носка взуття такого типу по болотистій місцевості, то і відсутність мембрани, яка забезпечує вологостійкість взуття, не варто сприймати серйозно. Мембрана «гортекс», безумовно, здатна забезпечити абсолютну непромокальність – з’являється можливість без всяких побоювань йти по струмках, калюжах або снігу, що тане, а ноги будуть залишатися сухими. У такому випадку шкіра, з якої виготовлені берці, просочується вологою, однак наявність мембрани не дозволить волозі вступити до ноги.

Тоді, коли не передбачається довге перебування на холоді, то на пошуки берців з додатковою термоізолюючої прошарком навіть не варто витрачати час, сили і гроші.

Вибираючи берці, слід звернути особливу увагу на підошву – вона повинна бути прошитою, м’якою і високої міцності. М’яка підошва зношується швидко, однак вона не ковзає на лінолеумі, кахлі, на льоду або склі. Протектор повинен бути глибоким. Слід звертати увагу і на те, щоб язичок був підшитий високо, і чим вище — тим краще. Якщо ж язичок не підшитий або підшитий не досить високо, то берци будуть черпати воду. При виборі можна віддати перевагу берцам з м’яким верхнім краєм. У стандартних моделей він досить жорсткий, і часто натирає ікри, а щоб уникнути цього необхідно за допомогою киянки відбити край берця. Якщо вибрати модель взуття з глухим клапаном, то це буде відмінна захист ноги не тільки від тугий шнурівки, але і від попадання каменів, пилу, вологи всередину взуття.

В процесі виготовлення підошви для берців застосовуються матеріали, що володіють високою щільністю, завдяки чому збільшується експлуатаційний термін взуття. Крім цього при впливі негативних чинників навколишнього середовища запобігає руйнування підошви, а найбільш надійним варіантом кріплення підошви подібної взуття є метод прямого припливу.

Для виготовлення зимових моделей таких черевиків підошва підбирається з урахуванням сезонних особливостей, а від призначення берців буде залежати і спосіб кріплення підошви — це може бути як литтєвий спосіб, так і клеепрошивный. Основними вимогами при цьому є опір ковзанню і морозостійкість.

як зашнурувати берци.
шнурівка берцевЕсли говорити про шнурівці берців, то існує безліч варіантів, за допомогою яких можна зашнурувати таке взуття. Однак не можна сказати, що якийсь з усіх методів правильний, чи не правильний. Кожен з них може з легкістю використовуватися в тому чи іншому випадку. Можна розглянути один з найбільш популярних та найбільш зручних методів шнурівки берців.

Цей варіант шнурівки берців називається «Перехресна шнурівка». Інша його назва «Шнурівка зигзагом» або ж «Традиційна шнурівка». Це самий звичайний спосіб шнурування не тільки берців, але і іншої взуття зі шнурками. Шнурки перехрещуються самі з собою по всій висоті взуття.
Для того щоб зашнурувати берці, необхідно шнурок пропустити через нижні отвори і вивести назовні з обох кінців. Кінці слід перехрестити, а після пропустити зсередини назовні через отвори. Такі дії слід повторити до верхніх отворів.

Способи шнурування.

Такий спосіб перехресного шнурівки дуже зручний з тієї причини, що шнурівка не натирає ногу, оскільки знаходиться зовні.

Деякі задаються питанням, чому берци краще або гірше іншого взуття? Слід зазначити, що берци порівняно, наприклад, з чобітьми, значно легше, хоча вони такі ж ударостійкі і міцні. На відміну від кросівок і треккингов берци значно важче. Вони невибагливі у догляді і досить прості у використанні. Проте в гірських районах їх носити протипоказано, оскільки в горах необхідна рухома гомілку, в берцах ж галеностоп зафіксований і вивихнути його не можна, але виникає ймовірність перелому гомілки. Для походів в зимовий період знадобляться утеплені черевики.

Якщо Ви вже купили шкіряні берці, то перш ніж взути, їх слід попередньо обробити. Щоб підвищити водовідштовхувальні властивості, можна просочити шви і шкіру кремом, розтопленим гусячим жиром або іншим засобом, який з легкістю відштовхує воду. Для цього підійде звичайний крем. Дуже важливо знати, що просочити берци – це не означає просто їх змастити. Просочувати берци необхідно кілька разів, до повного вбирання і тільки нове взуття.

З появою стилю мілітарі берці з повною упевненістю зайняли лідируючі позиції в рядах повсякденного взуття. В даний час вони користуються особливою популярністю у членів деяких субкультур, крім того берци нерідко використовуються в якості спеціального взуття для риболовлі, полювання і просто активного відпочинку.