Як повинен виглядати ефективний лендінгем


Якщо ви займаєтеся просуванням свого бізнесу в інтернеті, вам напевно знайомий цей термін. Лендінгем (від англ. Landing page), також званий «посадкова сторінка» або «сторінка захоплення лідів», — це односторінковий сайт, який ідеально підходить, щоб донести чітко позначену думку до аудиторії. На відміну від повноцінного сайту, де багато інших розділів (про компанії, продуктові сторінки, контакти, кошик тощо), лендінгем утримує увагу відвідувачів строго на одному повідомленні і має викликати бажання виконати певне цільове дію. Пропоную ознайомитись лендинг пейдж цена

Яке саме дія — залежить від ваших завдань. Як правило, лендінгем використовується для збору контактних даних потенційних клієнтів (вони ж — «ліди»), реєстрації, переходу на сторінку товарів або на головний сайт.
У хорошого лендинга (як, втім, і у будь-якого веб-ресурсу) є свої правила і закони. Ми хочемо поділитися з вами особистим досвідом і розповісти, що потрібно робити для того, щоб ваші посадочні сторінки виходили максимально ефективними.
Обмежтеся однією сторінкою

Лендинговая сторінка — це одна сторінка в прямому сенсі цього слова. Не плутайте її з невеликим сайтом, де є додаткові розділи, інакше результат вийде складним для сприйняття, відштовхне відвідувачів і не призведе до підвищення конверсії.