Як підібрати сейф.


Як підібрати сейф.
Який захистом буде обзаведен? Дивлячись від чого захищати, від нахабного злому або від жорстокої стихії вогню. Ну або це може бути простий офісний сейф без всяких наворотів у сфері безпеки. Так само треба придумати, де буде знаходитися сховище. У підлозі, в самому непримітному місці або у шафі? Так само його можна сховати під стіл або вмонтувати в стіну. Тепер вам треба визначитися з вибором замку. Це буде або замок з ключем, наявність якого ви будете перевіряти щомиті, боячись його втратити. Ну, або ви можете обзавестися кодовим замком, якщо розраховуєте на свою пам’ять. Вирішіть для себе, якого розміру буде сейф? Чи є обмеження по висоті, ширині, глибині; можливо, його необхідно поставити в нішу або на полиці в шафі. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі смотреть.
Меблеві (Невелика безприкладна коробка, яка не має високого ступеня захисту) – використовується для зберігання табельної зброї, паспорта та інших особистих документів, а так само невеликих сум грошей. Висота таких сейфів, як правило, не перевищує 30-40 сантиметрів, вага – від трьох до 20 кілограм. Товщина стін 1,2 – 3 мм, при цьому стіни не заповнені ні вогнестійким, ні зломостійким бетоном. Комплектуються сейфовимі замками не високої секретності. Викруткою такий сейф не розкриєш, але розпиляти болгаркою багато часу не займе.
Щоб уникнути крадіжки всього сейфа з його вмістом – передбачені отвори (намічені і прорізані виробником) в підлозі і спині конструкції для кріплення анкерними болтами (фото). Цінова категорія таких моделей стартує від 700 грн і вище. До меблевих, можна віднести і сейфи готельного типу – яких електронних замках передбачено конструкцією можливість відкрити з допомогою «ключа аварійного». За рахунок цього потенційному злодієві буде потрібно більше часу на розтин. По факту – це ті ж меблеві сейфи, тільки висотою від 50 см і вище. Вартість починає рости з 2000 гривень.