Як організувати агрокомпанію.


Як організувати агрокомпанію.
Часто згодом це веде до перерозподілу активів. Остання тенденція, а також безперервні спроби уряду вручну змінювати правила гри в галузі, що визначали стан справ в АПК у минулому році. І, швидше за все, будуть впливати на ринок і в нинішньому. Минулий рік для АПК став роком багатьох змін. Домовленість про створення філії біржі та організації ф’ючерсних торгів була досягнута між Кабінетом Міністрів, НБУ та Чиказькою товарною біржею ще рік тому. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі http://agroliga.com.ua/en/.
Ф’ючерсні контракти дали вітчизняним аграріям можливість страхувати свої ризики можливого коливання цін. В кінці року парламент прийняв один з найбільш очікуваних документів в агропромисловому комплексі – Закон «Про аграрні розписки», який повинен відкрити доступ до кредитування для дрібних і середніх сільгоспвиробників, одночасно захистивши інтереси кредиторів.
Перший з них – мораторій на продаж сільськогосподарської землі. грн. грн. в розрахунку на гектар. «Дружба-Нова» згадана не просто так.