Як народжуються інноваційні ідеї.


Як народжуються інноваційні ідеї.
Наприклад, перевипуск карток через банкомат. Раніше, якщо у вас закінчувався термін дії картки або ви її втрачали, потрібно було прийти у відділення і там отримати нову. Рік тому була розроблена технологія, яка дозволяє перевипускати їх самостійно через банкомат. Інший приклад — безресурсное кредитування. Уявіть, що ви домовляєтеся з контрагентом поставити вам товар і можете розплатитися через місяць. Раніше, не маючи вільних коштів, вам би довелося брати кредит. Але зараз ви можете створити такий платіж, при якому банк гарантує, що ви через місяць отримаєте ці гроші. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Янковский Игорь Николаевич.
Банк бере на себе ризик, але не використовує при цьому ресурси, а дає гарантовані платежі під стандартну ставку 4%. Вони рідко можуть сформулювати, чого конкретно хочуть, але завжди вміють відмінно донести, що їх не влаштовує. Завдання — зрозуміти, які питання найбільш актуальні і болючі для клієнтів і як їх вирішити. Також відмінною майданчиком для розуміння потреб клієнтів є соціальні мережі. Я, наприклад, близько години в день проводжу в Facebook, спілкуючись з користувачами.
І завжди оперативно дізнаюся, де ми помилилися, обслужили недостатньо добре. Цей фідбек дуже цінний. Ми намагаємося зрозуміти причину того, що сталося, вивчаємо деталі, робимо системні висновки. У нас є спеціальна внутрішня майданчик під назвою «Інтелектуальний фонд», куди кожен працівник може подати ідею на розгляд та отримати грошову винагороду у разі її прийняття. Всі права захищені. Використання матеріалів з цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело. .