WATCH DOGS 2 Обзор


Ви можете купити WATCH DOGS 2 по адресу

Багато сучасні ігри містять певну частку насильства і вбивств: наприклад, у вигляді завдання знищити певну кількість монстрів або просто поганих хлопців, яке необхідно виконати для успішного просування по сюжету. Це все ще можна назвати стандартом сучасних відеоігор і навряд чи найближчим часом ситуація кардинально зміниться. Однак для тих, кому це набридло, і тих, хто втомився від не відрізняються різноманітністю занять свого віртуального героя, Watch Dogs 2 приготувала невеликий подарунок.В блозі Ubisoft з’явився пост про те, що в сіквелі екшену про хакерів можна буде повністю пройти кампанію, нікого при цьому не вбиваючи.

 

Це було досягнуто завдяки пристрою відкритого світу гри, що дозволяє гравцеві проходити її так, як йому завгодно, а не спиратися на традиційні рейки лінійного гейм-дизайну, що ведуть від початку до фіналу сюжету. Директор гри Денні Беланже повідомив, що можливості героя-хакера призвели до створення трьох стилів гри, кожен з яких можна використовувати при проходженні.

Гравець отримує свободу грати так, як йому хочеться. При обговоренні гри ми говоримо про трьох ігрових стилях.Бойовий хакер – найбільш проактивний, використовує злом для фізичної знешкодження людей. Примарний хакер – той, хто використовує злом для відволікання уваги і створення звуків. Третій – хакер-трікстер, здатний закінчити всю місію цілком без фізичної присутності на місці подій.

 

Беланже також зазначив, що у гравців з’явиться можливість по-різному здійснювати сам злом. Це збільшує кількість схем, за допомогою яких хакер домагається своєї кінцевої мети.

Звичайно, пройти гру в такому стилі може бути нелегко, проте, як і було сказано, це є лише приємною альтернативою, що вносить різноманітність в світ екшен-ігор, зав’язаних на боях і вбивства противника. Нагадуємо, що вихід Watch Dogs 2 запланований на 15 листопада 2016 року. Гра вийде на PlayStation 4, Xbox One і PC.