Види новобудов


Види новобудов

Щодня впроваджуються все нові і нові технології будівництва, більш якісні та безпечні будівельні матеріали, більш зручні і продумані планування. Внаслідок чого на нинішньому будівельному ринку можна виділити наступні види новобудов. Хочу вам запропонувати дуже комфортне житло у житловому комплексі Лесной квартал, що знаходиться у Броворах

Моноліт

 

Все більш поширеними та улюбленими сучасними новоселами стають монолітні будинки. Перелічимо основні особливості даного виду новобудови.

 • Технології: в першу чергу встановлюється опалубка, всередині якої встановлюється арматурний кістяк. В неї заливається бетонована суміш, яка і стає каркасом монолітного будинку.
 • Міцність конструкції: внаслідок застосування подібних технологій, стіни завжди виділяються міцність, усадка відбувається розмірено, а самі поверхні після тривалої експлуатації не деформуються і не покриваються тріщинами.
 • Терміни зведення: будуються такі будинки від 2 до 3 років, що перевищує час укладання будинку з панельних блоків.Тому варто враховувати терміни і можливості власного бюджету, при купівлі квартири на етапі котловану.
 • Комфорт проживання: володіють хорошою як тепло, так і звукоізоляцією. З-за згаданою раніше міцності конструкції, забудовники іноді споруджують зверху таких новобудов літню терасу або басейн, тим самим підвищуючи якість життя мешканців.
 • Архітектурні рішення: моноліт дозволяє архітекторові використовувати більш складні і оригінальні конструкції при проектуванні.
 • Ціни: займають проміжне місце між будинками, побудованими з цегли і панельними новобудовами.

Більш детально даний тип новобудов висвітлений на нашому сайті в статті про монолітному будівництві.

 

 

Цегла-моноліт

 

Найбільш поширеними й улюбленими сучасними новоселами є будинки, що будуються за цегляно-монолітної технології. Вони являють собою поєднання монолітного і цегляного житлового будівництва.

 • Технології: каркас будівлі зводиться аналогічно моноліту, а стіни обкладаються цеглою. Такі будинки поєднують в собі міцність моноліту, а також всі позитивні характеристики цегли.
 • Вартість: ціни ж на дані житлові комплекти вище ніж на монолітні, з використанням дорогих будматеріалів.
 • Терміни зведення: будуються такі будинки від 3 років і більше, оскільки процес зведення більш трудомісткий якщо порівнювати з іншими видами новобудов. Тому доведеться почекати досить довгий час, перш ніж вдасться в’їхати у власну житлоплощу.
 • Переваги: якщо будинок побудований з дотриманням всіх належних технологій, то він буде міцніше, тепліше, спокійніше, затишніше і естетичніше.

 

Панель

 

Панельні будинки залишаються дуже популярними серед населення, оскільки вони є самими бюджетними і самими швидко споруджуваними об’єктами нерухомості на даним момент.

 • Зовнішній вигляд: в даний час технологічний процес побудови даного типу домобудівництва зробив крок далеко вперед.Однотипні радянські споруди пішли в минуле.
 • Технічні характеристики і комфорт проживання: В даний час більшістю будмайданчиків використовуються плити високої якості, багатошарові, добре захищають від холоду і зовнішнього шуму. Стикувальні шви обробляються спеціальним чином так, щоб довгий час не пропускати вологу і пил в приміщення, а також збільшують міцність конструкцій. Тому в квартирах, вироблених з таких виробів, постійно тепло і комфортабельно.
 • Терміни: окремо потрібно відзначити швидкість зведення. При добре налагодженому процесі будівництва, новобудова може зрости всього за півтора року. Це може бути хорошим способом заощадити гроші на очікуванні, якщо доводиться знімати житло.
 • Мінусом панелі є те, що покупцям нудно самостійно перевірити якість укладаються плит. Часто виявляється, що будівельна компанія намагаючись заощадити, економить саме на плитах і в підсумку покупець виявляє, що його нова квартира не володіє хорошою звуко — і тепло ізоляцією.

Детальніше про панельному житловому будівництві читайте тут.

 

Блоки

 

Окремий сегмент ринку нерухомості займають новобудови, є будовами низькою поверховості: таунхауси, особняки, малоповерхові багатоквартирні будинки. Для зменшення вартості житлоплощі деякі компанії вибирають в якості будівельного матеріали блокові конструкції.

 • Технології: зводяться з шлакобетонних і керамзитобетонних конструкцій, які скріплюються цементним розчином. У ролі перекриттів застосовують полегшені багатопустотні плити із залізобетону, а в якості міжкімнатних перегородок використовується гіпсобетону або спеціальних блоків.
 • Комфорт проживання: головним плюсом даного матеріалу є те, що в зимовий час в приміщенні тепло, а в літній сезон — прохолодно.
 • Вартість і швидкість зведення: швидка швидкість зведення і дешевизна матеріалу в результаті виливаються в дуже низьку вартість для покупця.
 • Недоліки: основним недоліком є низька якість будівель цього типу. Часто такі будинки не блищать звукоізоляційними характеристиками. Матеріал крихкий, можуть повалятися тріщини.

 

Цегла

 

Найдорожчі елітні будинки будуються з цегли, який по праву вважається самим естетичним, комфортним і міцним матеріалом для будівництва будинків. Всім відома дана технологія будівництва, вона не зазнала за останні роки сильного зміни. Цегла володіє прекрасними технічними характеристиками. У будинках такого типу тепло, затишно і тихо.

 • Ціна: є головним і невід’ємним мінусом даного будівництва. Такі будинки найдорожчі. І їх досить мало на будівельному ринку міста через дорожнечу і складність зведення. Тим не менше, попит на них не зменшується, а тільки зростає.
 • Терміни: технологічний процес хоч і складний, але тим не менш налагоджений поколіннями будівельників, тому будинки будуються не дуже довго, всього 2-3 роки.

Більш детально про дане будівництво можна почитати в статтях про плюси цегли і недоліки будівництва з цього матеріалу.

 

 

Який би вигляд новобудови ви не зволіли, завжди слід звертати увагу на якість будівництва, на технічну документацію проекту, на репутацію будівельної компанії і на свої особисті відчуття, чи подобається вам цей будинок, чи комфортно буде в ньому жити, приємний район.

Бажаємо вдалого вибору!