Вагонка пластиковая ПВХ


Вагонка пластиковая ПВХ
Вагонка пластикова ПВХ-це недорогий та практичний обробний матеріал для приміщень будь-якого типу, який економічний і простий у монтажі. Найчастіше пластикову вагонку використовують для обробки стін на балконах, стель у вологих приміщеннях, підшивки фронтонів і звисів даху. Хочу запропонувати це дуже гарна вагонка пвх.

Вагонка володіє безліччю достоїнств:

— Використовуючи пластикову вагонку, можна зробити ремонт швидко і чисто. Стіна збирається, подібно до дитячого конструктора, і впоратися з цим завданням під силу навіть непрофесіоналові. Подивіться нашу відеоінструкцію з монтажу вагонки і Ви легко зможете виконати установку самостійно!

— Ще одна перевага оздоблення вагонкою — практична відсутність будь-якої бруду, пилу, відходів та інших «побічних явищ», неминучих при звичайному ремонті.

— Вагонка ПВХ встановлюється на будь-які поверхні, дозволяючи приховати всі нерівності стіни і замаскувати дроти та інші комунікації.

— Пластикова вагонка легко ріжеться як уздовж, так і поперек, тому проблем з підгонкою розмірів при монтажі не виникає.

— Для підтримки вагонки ПВХ в чистоті досить змити бруд і пил водою з додаванням неабразивних миючих засобів.

Способи монтажу пластикової вагонки

Для кріплення вагонки пластикової і оздоблювального погонажу використовуйте найбільш зручний для Вас спосіб. Нижче приведені найбільш розповсюджені способи кріплення стінових панелей:

Будівельними скобами.
Цвяхами — використовуйте цвяхи з широкими капелюшками і антикорозійним покриттям.
Саморізами.
Клейовими речовинами і сумішами.
При установці на вертикальні поверхні стін закріплюйте пластикову вагонку з кроком не більше 60 см, при установці панелей на стелю щоб уникнути провисань, закріплюйте панель з кроком не більше 50 див. Панелі клеяться на попередньо очищену і гладку поверхню.

Інструкції по установці пластикової вагонки

Якщо поверхня нерівна, необхідно змонтувати обрешітку з дерев’яних рейок. Рейки повинні бути розміщені перпендикулярно панелям.Рекомендована відстань між рейками — не більше 50 см. При монтажі вагонки у вологих приміщеннях дерев’яну обрешітку необхідно обробити спеціальним складом.

Наступним етапом встановлюється кут внутрішній чи зовнішній. Для закривання обрізаних частин панелей внизу, вирізів дверей, вікон і т. п. застосовується стартовий профіль. При з’єднанні панелей по довжині використовують з’єднувальний профіль. Стельовий плінтус використовують для оформлення стику стінового блоку з стелею.

Встановлення вагонки рекомендується починати з кута. Вставте вагонку в замок кута на 4-5 см вище запланованої висоти, зрушуючи вниз, опустіть вагонку в замок стартового профілю. Закріпіть вагонку зручним для Вас способом. Наступні панелі монтуйте за аналогією. В душових, ванних кімнатах, в приміщеннях з частими влученнями води на стіни рекомендуємо провести герметизацію з’єднання стартового профілю та вагонки внизу. Для герметизації використовуйте водостійкий силікон або інший подібний герметик.

В асортименті представлена класична односекційна пластикова вагонка і широка трисекційна вагонка ПВХ різних кольорів, а також дерев’яна євровагонка .