Утеплення фасадів квартир


Кожен з нас хоче жити в теплій затишній квартирі. Особливо гостро це відчувається до початку опалювального періоду, коли стіни будинків остигають. І навіть з теплими батареями, кімнатні термометри показують невтішну температуру. Найбільше це відчувають жителі панельних будинків і кутових квартир.В таких квартирах найбільш страждає той кут, який розташований між зовнішніми стінами кімнати. Саме він найчастіше промерзає, сиріє і на ньому з’являється цвіль, яка може сильно нашкодити здоров’ю мешканців. Як же зробити так, щоб у своїй квартирі вам було сухо, тепло і затишно? А відповідь проста – необхідно Утепление фасадов квартир

Компанія alpinist надає послуги по зовнішньому утепленню квартир у Києві. При такому утепленні використовується пінопласт та мінеральна вата. В цілому, властивості цих матеріалів дуже схожі. Про особливості кожного з них, ви зможете дізнатися на консультації з нашими фахівцями. При зовнішньому утепленні зберігається до 50% тепла, стіни захищені від промерзання і вологи, не втрачається житлова площа кімнат, конструкції стають більш міцними, а так само поліпшується звукоізоляція.

А влітку ви отримуєте ще і додатковий захист від спеки. Переваг такого утеплення досить багато і в цьому ви зможете переконатися на власному досвіді. З допомогою нашої компанії можна виконати утеплення квартир пінопластом в Києві, недорого, швидко, а головне – якісно.