Услуги ломбарда в Усть-Каменогорске


Оцінка іншого рухомого майна – хутряних виробів і побутової техніки проводиться в відповідності з ринковими цінами на ці товари в даний час, а також в залежності від їх стану. У нас найкращі Услуги ломбарда в Усть-Каменогорске.

На який період і при яких умовах ми даємо позики під заставу?

У нас ви можете отримати позику в мінімальному розмірі — 3600 тенге і максимальному – 300000 тенге.

У Elex Lombard низькі ставки винагороди – від 0,01 до 0,37% в день – в залежності від часу і терміну кредитування і розміру самої позики.

Ломбардний кредит — це швидкий і простий спосіб зайняти гроші без кредитної історії, без поручителів та без головного болю. Сума кредиту залежить від вартості застави, а не від Вашого кредитного рейтингу або від Вашого доходу. Типовий ломбардний кредит становить 30 днів/один місяць, плюс 30-ти денний пільговий період. Якщо Ви не погасили свою позику в строк повністю, включаючи пільговий період, ми пропонуємо продовжити/відновити позику. Крім цього, «Ломбард-1» своїм клієнтам надає екстра пільговий період на один місяць. Ми кредитуємо під заставу різних товарів: золото, діаманти, електроніка, музичні інструменти та ін Для отримання кредиту достатньо принести нам річ, що має вартість, разом із Вашим документом засвідчує особу і ми видамо Вам гроші за хвилину.