ЩО ТАКЕ ЕСКОРТ ПОСЛУГИ, РОБОТА ДЛЯ ДІВЧАТ І ХЛОПЦІВ В КИЄВІ


Багато люди все частіше цікавляться – що таке ескорт послуги і ким використовуються. Адже, в Україні і в країнах СНД це поняття відносно нове. Замовляють подібні послуги чоловіки (а іноді і жінки), яким потрібно гідне супровід на захід (розважальний, діловий тощо). Поява на публічному заході в гордій самоті, як правило, негативно позначається на іміджі. А ось в супроводі прекрасної супутниці (супутника), навпаки, піднімає людину в очах суспільства. Я кщо ви сексуальна дівчина то пропоную вам работа для девушек з високою заробтнью платою.

 

Однак, це тільки найбільш поширена причина замовлення ескорт послуг. Часто бувають і інші, як наприклад, зі списку нижче:

  • Замовлення приїжджими місцевої эскортерши. Таким чином, клієнт отримує і хорошого гіда, і чудову компанію для прогулянок по місту, і, можливо, любовну пригоду на час поїздки;
  • Замовлення співробітниці (співробітника) ескорт послуг з собою за кордон. Багато представників ескорт бізнесу, чудово володіють іноземними мовами. ВІП клієнти частенько беруть з собою дівчину з ескорту при поїздках за кордон. Вона може допомогти у спілкуванні з аборигенами і, як вказувалося в попередньому пункті, складе прекрасну компанію;
  • Приватні прогулянки в театр, ресторан, парк і т. д. Часто забезпечені люди не мають часу на облаштування особистого життя. Замовляючи ескорт, вони чудово компенсують все це.

Специфіку кожного окремого замовлення передати складного. До кожного клієнта індивідуальний підхід з боку співробітників ескорту.

Хто працює в ескорті?

745924

Чим же підкорюють клієнтів хлопці та дівчата з ескорт-послуг? Вся популярність даних послуг полягає в тому, що при підборі співробітників ставляться високі вимоги до потенційних супутникам клієнтів. Основні вимоги до эскортером:

  1. Прекрасна зовнішність. Дівчата і хлопці працюють в ескорті красиві від природи. Але цього не достатньо. Вони постійно стежать за собою, відвідуючи спортзали, салони краси і т. д. Клієнту завжди приємно бути в супроводі такої чарівної супутниці;
  2. . Освіченість і комунікабельність. Крім привабливою обгорнення, тут є і більш захоплююча начинка. Завжди знайдеться цікава тема для розмови. Тому, клієнти і беруть эскортерш не тільки для заходів, але й для власних прогулянок – адже це завжди цікаво.
  3. Знання етикету. Оскільки це ВІП послуга, то вимоги до эскортерам відповідне. Клієнт завжди може бути впевнений в тому, що його супутниця буде виглядати гідно навіть серед найвищих верств суспільства.
  4. Конфіденційність. Замовники ескорту завжди можуть бути впевнені, що будь-яка інформація, яка прозвучала на ділових зустрічах, розважальних заходах, а також сам факт замовлення подібних послуг, завжди будуть залишатися між ним і супутницею.

Всі ці якості високо цінуються клієнтами. І наявність всіх цих позитивних властивостей, роблять високими шанси на те, що замовник зі своєю супутницею будуть виглядати однією з найяскравіших пар будь-якого заходу.

Найчастіше, в ескорті працюють саме дівчата, а замовниками є чоловіки. Кого замовити – молоду дівчину або вже досвідчену жінку, вирішує замовник на свій розсуд, оскільки в цьому бізнесі присутні і ті, і інші.

Чоловіки ж в ескорті зустрічаються набагато рідше, тому, найчастіше, і вартість їх послуг дещо вище. Природно, до сильного підлозі такі ж високі вимоги, які можуть задовольнити жінок, тих, хто замовив дану послугу.

Інтим в ескорті

Багатьох цікавить, а чи можливе продовження вечора в інтимному руслі, після офіційної частини. Так, велика частина эскортерш надає такі послуги, але не всі. Тому, цей момент краще визначити заздалегідь, щоб потім не виникло делікатній ситуації.

Хоча, слід розуміти, що ескорт це набагато більше, ніж просто секс. Це ціла вистава, а сам сексуальний контакт це вже як приємний бонус. І якщо вже справи дійде до інтиму, будьте впевнені, що і тут буде все на вищому класі.

Де знайти вакансії?

І ті, хто хоче спробувати себе в цьому бізнесі, і ті, хто бажає замовити собі подібну послугу – шукають ескорт послуги в інтернеті. Існують спеціальні портали, які допомагають підібрати клієнтам супутницю (супутника) і які, звичайно ж, завжди знаходяться в пошуку свіжих людей.

Сьогодні знайти дівчину легкої поведінки в Дніпропетровську можна практично в будь-якому районі міста. Для цих цілей більшість елітних індівідуалок орендує апартаменти VIP-категорії, де і приймають клієнтів.

Найбільш часто борделі в Києві маскуються під різного роду масажні салони. Відрізнити їх від центрів, в яких дійсно виявляються медичні послуги, досить просто.

Діяльність даних агентств через мережу цілком логічна. Будь-який зацікавлений в даній послузі людина, є користувачем інтернету. А через спеціальні портали набагато легше і швидше підібрати цікаву дівчину. Багато це роблять не виходячи з будинку або офісу.

В яких містах існує?

Дані послуги надаються у великих і ділових містах. Наприклад, у Києві, Донецьку, Харкові, Дніпропетровську, Маріуполі, Кривому Розі, Миколаєві і т. д. Це цілком зрозуміло, адже найбільша кількість світських заходів і публічних людей знаходяться саме тут.

Однак ескорт ще й добре розвинений у туристичних центрах, таких як Ялта, Одеса, Запоріжжя і т. д. Адже сюди прибувають туристи, які не проти цікавій компанії. Наприклад, чоловіки люблять замовити эскортершу, яка буде їх розважати цікавим спілкуванням, показувати пам’ятки міста, а потім, ще й влаштує невелике любовну пригоду.

Чорний список

Існують безліч різних історій з ескорту, серед яких, бувають і не дуже хороші, пов’язані з поведінкою співробітниць. Саме тому,існує єдиний чорний список для ескорт-агентств. Це дозволяє відсіяти ненадійних співробітників на першому ж етапі.

Завдяки цьому, ті хлопці і дівчата, що підвели замовників, більше не можуть працювати в цьому бізнесі. Таким чином, жодних проблем з співробітниками з кожним роком усе менше й нині, це щось надзвичайне.