Що таке бінарні опціоні


Бінарні опціони або контракти з фіксованими ризиком і прибутковістю з’явилися в 2008 році . Цей похідний фінансовий інструмент об’єднав в собі всі переваги класичних базисних активів, які обертаються на валютному і фондовому ринку.
Практично кожен звичайний громадянин стикається з труднощами такого характеру, коли безпосередньо торгує акціями, валютою, ф’ючерсами, золотом та іншими базисними активами. Пропоную платформа binex

Во-перше, на вивчення термінології, фундаментального та графічного аналізу йде багато часу. У сучасної людини графік настільки насичений, що трудові будні не дозволяють годинами розбиратися, як відбувається ціноутворення на фінансових майданчиках. Пересічному громадянину потрібен простий інвестиційний продукт, завдяки яким можна миттєво отримувати прибуток. При цьому, не ризикуючи всім капіталом!

Во-друге, трейдинг в класичному розумінні вимагає великих вкладень цінних ресурсів. Тут на першому місці можна виділити час і гроші. Не так просто жителю СНД виділити кілька тисяч доларів для здійснення торгових операцій на фондовому ринку. Не забувайте, що необхідно (як мінімум) витратити рік, поки інвестування почне приносити видимі плоди.

В-третє, трейдеру потрібно постійно стежити за безліччю наступних показників:

Який вибрати тип ордера для відкриття та закриття позиції.
Як правильно розраховувати співвідношення ризику до прибутку.
Де встановлювати стоп-лосс.
Чому потрібно знати значення ATR базисного активу.
Які інструменти технічного аналізу використовувати.
І так далі, цей перелік можна продовжувати нескінченно.
Не дивно, чому статистика фінансових ринків настільки плачевна, понад 90% трейдерів втрачають гроші. Та лише невеликій групі професіоналів вдається системно збільшувати оборотний капітал. На ринку бінарних опціонах все відбувається з точністю до навпаки. Всі вищезазначені чинники не просто зміщені на другорядний план, а повністю вилучені з високоприбуткового фінансового інструменту.

Як почати заробляти на торгівлі бінарними опціонами?
Для цього вам необхідно виконати ряд наступних нескладних дій:

Вибрати компанію з рейтингу брокерів бінарних опціонів.
Поповнити торгівельний рахунок згідно мінімальних вимог брокера.
Пройти базисне ознайомлення з технічним аналізом.
Опанувати стратегію торгівлі.
Почати укладати високоприбуткові угоди.
Дізнайтеся про те: як торгувати бінарними опціонами.

Всього 5 простих кроків дозволять організувати стабільний заробіток або джерело пасивного доходу. Все залежить від вашого бажання і індивідуальних переваг в області фінансової незалежності. Завдяки бінарним опціонах біржові майданчики стали доступніше і зрозуміліше для простих обивателів. Також вам не потрібно витрачати тисячі доларів на навчання і повторні депозити на тлі попередніх обнулені капіталів.

До речі, багато корисної інформації ви зможете побачити на сторінках нашого порталу. Кожна публікація заснована на практичному матеріалі аналітиків та професійних короткострокових і довгострокових інвесторів. Таким чином, всі рекомендації не просто ближче знайомлять з бінарними опціонами, а допомагають збільшити профіт і убезпечити депозит. Саме цей момент характеризує сайт Investwm і виділяє на тлі інших фінансових порталів.

Переваги бінарних опціонів як високоприбуткового похідного інструменту для короткострокового і довгострокового інвестування:
Раніше вважалося, що організувати системний заробіток на фондовому або валютному ринку може тільки людина з належною освітою. Додатково потрібно мати пристойний оборотний капітал, щоб показувати прибутковість від 20% до 50% у щомісячному порядку. Різні фінансові процеси тісно взаємопов’язані з економічними операціями. Звичайних людей відштовхують подібні речі або провокують ставлення до біржі як казино. Природно, люди втрачали і продовжують обнуляти депозити, використовуючи традиційний підхід до трейдингу.

Хід негативного математичного очікування змінили бінарні опціони. Їх позаконкурентні переваги надають чудову можливість будь-якому охочому заробляти на цінових коливаннях фінансових інструментів. Причому прибутковість становить до 85% з однієї ставки.
Давайте стисло охарактеризуємо переваги бінарних опціонів:

Миттєва прибутковість.
Обмежений і фіксований ризик.
Безперервний цінової потік.
Позиції як в довгу, так і в коротку сторону.
Відсутність комісійних та кредитного плеча.
Можливість застосовувати до будь-яких базисних активів біржових майданчиків.