Самый дальний снайперский выстрел


Минулого тижня в США вийшла книга «Американський снайпер», написана колишнім снайпером підрозділ Сил спеціальних операцій (ССО) ВМС США«Морські котики») Крісом Кайлом (Chris Kyle), який на сьогоднішній день вважається найбільш влучним армійським снайпером в Америці. На його рахунку 255 вбитих супротивників з яких 160 підтверджені офіційно Пентагоном. самый дальний снайперский выстрел 2,8 км.

Кріс народився і виріс в Одесі, але не в нашому, а в тій що знаходиться в американському штаті Техас. У дитинстві полював на фазанів, з дробовиком який подарував йому його батько. Перед службою в армії США був професійним наїзником в місцевому родео. Що таке хороший постріл зрозумів тільки потрапивши в підрозділ ВМС США SEAL і ставши снайпером.

Chris Kyle

Чоловік, якого іракці прозвали Al-Shaitan Ramad («Диявол Рамаді») , коливався коли вперше вбив противника на великій відстані з гвинтівкою. Це була жінка, яка збиралася зробити постріл по групі американських морських піхотинців з гранатомета. Але після чотирьох ходок в Ірак, коливатися він перестав, і стріляв не ставлячи зайвих питань. За його голову бойовики пропонували $20000. Товариші по службі дали йому прізвисько «Легенда».

Chris Kyle

Під час другої битви під Ель-Фаллуджі він один, в той час коли американські морські піхотинці билися на вулицях з кількома тисячами бойовиків, вбив 40 осіб.