Римські штори


Така модна новинка, як римские шторы впевнено увійшла в побут наших будинків. Так, вона трохи змінилася, так як спочатку служила перепоною між палючим сонцем і будинком. Нинішня конструкція служить тим же цілям, а на додаток і як елемент декору. А адже недарма ми все сильніше прагнемо відійти від тяжеловестных конструкцій штор, розбавивши їх легкими і простими елементами. Їх багатий асортиментом стиль впишеться в будь-яку квартиру, готель, кафе і навіть кабінет. Вам залишається лише правильно підібрати матеріал.

Римська Штора являє собою гібрид тканини і карниза, яка легко регулюється по висоті завдяки безотказному механізму. Отже, саме полотно римської штори може бути виконано з деревного і бамбукового плетіння, шовку та оксамиту, а також синтетичних тканин. Відріз, як правило, стандартних параметрів: ширина 35-240 см, довжина 70-460 див.

Далі в тканину на рівні проміжки вшивають, гнучкі металеві або пластмасові прутики, які створюють рівні горизонтальні складки. А вставлена в нижню частину планка, служить вантажем, завдяки якому штори римські у розправленому вигляді рівномірно опущені вниз, зберігаючи правильну геометрію.

Римські штори – переваги

  • Природно, на першому місці буде простота у використанні, кріпленні і подальшому догляді за ними.
  • Ці штори по заслугах будуть оцінені молодими батьками, так як їх малюкам буде вкрай важко дотягнутися до них, щоб посмикати або забруднити. Теж стосується і домашніх улюбленців.
  • Наявність механізму ланцюжка дозволяє зафіксувати штору на будь-якому рівні, а це значить, що у вас необмежений доступ до підвіконня. А як ми знаємо будь-який вільний простір – це подарунок для квітникарів.
  • Так як конструкція штор не передбачає довжини в підлогу, біля вікна можна сміливо розмістити журнальний столик або письмовий стіл. Ну а якщо сонечко буде докучати, в будь-який момент ви сміливо можете відрегулювати довжину ваших штор.
  • Можливість кріплення безпосередньо до віконної рами, тому римські штори займають тільки простір віконного прорізу, а не півстіни.
  • Штори мають пиловідштовхуючими і антистатичними властивостями.

Як ви вже помітили, плюси очевидні, тому не варто відкладати покупку в «довгий ящик», адже салон штор «КОМІЛЬФО» вже чекає вас. Сподіваємося, що ми вас заінтригували, інше справа за вами – нашими клієнтами.

А тепер найголовніше: ви в будь-який зручний момент можете оформити римські штори на замовлення саме у нас, а в іншому довіртеся нашим спеціалістам-професіоналам.

Римські штори на замовлення в Києві

Насамперед звернемося до колірній палітрі, а потім повернемося до практичної сторони питання як замовити римські штори? Зараз у Києві популярно класичне співвідношення світлого інтер’єру і світлих стін. Що зайвий раз акцентує увагу на свіжості і легкості простору в приміщенні.

Якщо говорити про кольорові елементи, то ми з вами поділимося маленьким секретом декораторів.Перед вибором будь то дитячі штори або штори для кухні, уважно озирніться в кімнаті, чи є які-небудь помітні елементи, це може бути що завгодно, бордового кольору ніжка у бра, шоколадного кольору рамка для фотографії або може підлокітник дивана медового кольору. Всі ці нюанси уважно запам’ятайте, так як замовити римські штори можна саме під колір цих деталей. Ви вже подумки намалювали собі, як виглядає кімната з новими шторами. Правда, спритний нюанс?

Тепер перейдемо від практики до справи. Першим питанням стоїть звичайно ж ціна. В даному аспекті КОМІЛЬФО може похвалитися максимально демократичними цінами ну і звичайно ж належним якістю пропонованих матеріалів. Ми дорожимо своєю репутацією і гарними відносинами з клієнтами.

Ще одним з аргументів на користь римських штор на замовлення – придбання повного комплекту всієї необхідної фурнітури для установки. Ми не говоримо вже про вибір тканин, яких просто не може бути в потрібний момент у звичайному магазині.

Природно, що найбільш відповідальний вибір кольору, форми, виду римських штор належить вам, але нехай вас це не лякає. Співробітники салону штор «КОМІЛЬФО» завжди раді допомогти і надати консультацію по всім питанням, які вас цікавлять. Це можна здійснити будь-яким зручним для вас способом:

  • Консультація в телефонному режимі;
  • Індивідуальна зустріч з консультантом;
  • Виклик на будинок майстра для замірів, розрахунків метражу, ціни і пошиття.

Ми несемо тепло і затишок у ваш будинок. Ми виготовимо римські штори під замовлення в найкоротші терміни. Переконайтеся самі.