Публикация статей и новостей


За даними фахівців «МІЕЛЬ-Новобудови», обсяг пропозиції на первинному ринку Московської області скоротився на 2% порівняно з 1 кварталом поточного року і досяг рекордно низького показника за останні кілька років в 3,1 млн кв. м. У другому кварталі середньозважена ціна показала зростання тільки в бізнес-класі, а в економ — і комфорт-класі було зафіксовано зниження. При цьому середньозважена ціна на первинному ринку залишилася на такому ж рівні, що і в першому кварталі – 85 тис. руб. за кв. м.

У 2 кварталі 2017 року обсяг пропозиції на первинному ринку Московської області (в зоні до 30 км від МКАД) скоротився на 2% – до 3,1 млн кв. м. Кількість новобудов на ринку зменшилася на 0,7% і склало 296 об’єктів (1013 корпусів). Обсяг пропозиції в кількості квартир показав зниження на 1,9%, на даний момент на ринку експонується близько 57,3 тис. лотів.

За звітний період ринок новобудов Московської області поповнився 2 новими проектами (ЖК «Ізмайловський ліс» і «Нова Олексіївська гай»). Крім того, «ДБК-1» випустив житловий комплекс «Перший Ювілейний» (довгобуд у Королеві), а ДК «Гранель» взялася за добудову комплексу «Екопарк Нахабіно»: в даний час проект перезапущений і виведений на ринок ЖК «Малина».