Преміальна весілля за кордоном


Преміальна весілля за кордоном

Карибські острови – це буквально рай на Землі, а Барбадос – їх головна родзинка.Практично вічне сонце і тепло, неперевершені пляжі і неповторні аромати квітів – все це Кариби. І весілля на них виходить вишуканою та елегантною. Її вартість разом з перельотом і проживанням на двох за тиждень складе приблизно 220 тисяч рублів. І це за повний комплект, турбуватися буде практично не про що. Пускай ваша свадьба запам’ятаеся усім.

Але звання «еталон розкоші» зараз утримують за собою інший острів Маврикій. Тут є все: пляжі з чистим піском і прозорою водою, приголомшливої краси гори і ліси, відмінні в плані комфорту і сервісу готелі.

А весілля на цьому «острові задоволень» з урахуванням перельоту туди та проживання може вилитися в 250 тисяч рублів за повний пакет усіх задоволень і необхідних документів.

Ще одне привабливе місце – Сейшели. Весільна церемонія тут обійдеться вам приблизно в двісті шістдесят тисяч рублів, і це не межа: все залежить від ваших потреб.

Якщо захотілося зовсім екзотики, то можна влаштувати обряд у Французькій Полінезії — загублених в Тихому океані островах.Церемонія за 400 тисяч рублів не залишить байдужими ні вас, ні гостей, ні тих, хто подивиться фото та відео після вашого повернення. Повірте, таке весілля буває мало в кого!