Переваги мотоблока.


Переваги мотоблока.
Мотоблок – найкраще рішення для невеликих господарств і особистого підсобного господарства. Важлива складова частина мотоблока – бензиновий двигун — при цьому може бути будь-якого виробника, у залежності від конкретної моделі. Техніка відрізняється комфортністю роботи, пониженим прослизанням ременів, великим терміном служби самого слабкого механізму – пасової передачі. Численні доопрацювання і вдосконалення агрегату дозволили отримати кращий варіант, ефективність якого порівнянна зі спецтехнікою. Сучасний мотоблок впорається з будь-яким завданням, незалежно від ступеня її складності. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі sm-store.com.ua/navesnoe-oborudovanie/opriskivatel-dlja-motobloka—mototraktora-/.
Закупивши навісне обладнання для мотоблока Салют, власник отримує універсальну техніку, яка значно спрощує працю. Продуктивність техніки – її найбільша перевага. Роботи, які руками довелося б робити довгий час, з помічником можна зробити в 5-10 разів швидше. Деякі види робіт і зовсім здійснюються в 20-30 разів швидше. Самий головний показник залежить від потужності придбаної техніки. Недолік техніки лише в її більш низькою, порівняно з тракторами, продуктивності.
Підходить такий варіант лише для відносно невеликих господарств: поле в 10 гектарів їм не обробиш. Самий оптимальний розмір оброблюваного ділянки – від декількох сотих до двох гектарів, не більше. Роторна косарка – не таке дешеве придбання, але вона дозволить значно заощадити сили під час заготівлі кормів. Впорається ваш помічник і з поливом у важкодоступних місцях – достатньо лише придбати відповідний насос. Вага цих моделей — менше 20 кг. Потужність в 7 л. с.