Palladiumbud Як вибрати квартиру


Минулий рік був, мабуть, першим за останні кілька років стабільним. Будівельники нарешті остаточно відійшли від наслідків кризи, закінчили розпочаті проекти і запустили нові.Чи вдасться Київському ринку житла, що будується зберегти цю покладіть

 

Перш за все я хочу звернути вашу увагу на пропозицію від Palladiumbud на однокімнатні квартири, ажде саме зараз ви зможете придбати  однокімнатну квартиру на вигідних умовах.

На мою думку такой вид планування квартир я к в Palladiumbud дуже комфортний.

Планування квартир Palladiumbud

І так до чого готуватися тим, хто збирається або тільки планує зайнятися вирішенням житлового питання?

У страху очі великі

В силу зовнішніх і внутрішніх економічних факторів довгостроковою стабільністю наш ринок нерухомості не розпещений. Перебуваючи в стані невизначеності і боячись втратити свої заощадження, люди починають змінювати плани і здійснювати часом необдумані вчинки.

Одні відмовляються від вирішення житлового питання, відкладаючи гроші на чорний день і з завмиранням серця стежачи за інфляцією. Інші, навпаки, купують те, на що їм вистачає засобів за принципом «аби було». В результаті програють усі. На ринку нерухомості з’являється штучно створений дисбаланс.

Що ж тепер зовсім не звертати уваги на те, що відбувається навколо? Звертати, але намагатися реально дивитися на речі. Наприклад, вірити голослівним твердженням про обвал гривни навряд чи має сенс. А ось звернути увагу на коливання курсу іноземної валюти варто. Експерти сходяться на думці, що зараз, коли долар і євро дешевшають, саме час вкладати гроші в покупку нерухомості. Варто прислухатися й до прогнозів про зростання іпотечних ставок. Тим більше що непряме підтвердження тому є: за останні місяці зросли ставки за вкладами, збільшилися відсотки за автокредитами. Це говорить про те, що гроші для банків дорожчають.

Враховуючи, що надія на вступ фінансів із зовнішніх джерел сьогодні досить низька. Банки і далі будуть змушені підвищувати ставки, в тому числі і по іпотечних кредитах.

До речі, у деяких банках ставки піднялися вже з січня. Є й такі, хто пропонує своїм позичальникам укласти додаткову угоду і виплачувати кредит за новими умовами. Але якщо уважно вивчити ринок, то можна знайти дуже цікаві пропозиції. Наприклад, у грудні минулого року почала діяти спільна програма «Приватбанка» і компанії «Palladiumbud» з ексклюзивними умовами іпотечного кредитування.

Як повідомив Генеральний директор будівельної компанії «Palladiumbud», за цією програмою відсоткові ставки для клієнтів «Palladiumbud» зафіксовані і рости не будуть. Знизилася і сума початкового внеску по кредиту і складає всього десять відсотків. Так, перший внесок на однокімнатну квартиру від трьохсот тисяч рублів — сума, цілком доступна людині з середнім достатком.

Мисліть ширше

Як же бути тим, хто планував зайнятися квартирним питанням, але зараз опинився в ситуації невизначеності?

Психологи запевняють, що скільки не намагайся розрахувати всі за і проти, з цього нічого не вийде, тому що будь-яка найзаплутаніша ситуація вибору рівноважна. Щоб прийняти правильне рішення, потрібен якийсь додатковий критерій, що виходить за рамки конкретної ситуації.

— Спробуйте мислити ширше. Багато хто, наприклад, не хочуть «залазити в борги» і брати іпотечний кредит. З одного боку, кредит — це, звичайно, деяка переплата за житло. Але з іншого, якщо ви берете іпотеку на покупку квартири в споруджуваному будинку, то до моменту здачі його в експлуатацію, реальна вартість житла повністю покриє всі витрати на виплату кредиту, — говорить керівник відділу продажів компанії «Palladiumbud».

Ще одна часта помилка — купівля квартири «на перший час». Мовляв, зараз нам вистачить однокімнатної або зовсім студії, а потім продамо цю і купимо іншу. Немає нічого більш постійного, ніж тимчасове. І через кілька років, коли з’являться діти, нові друзі, доведеться міняти не квартиру, а спосіб життя, що набагато складніше.

Сьогодні один з найпопулярніших серед покупців житла районів — Бровари. По-перше, він екологічно чистий. Це ідеальне місце для проживання сімей з дітьми. По-друге, в районі розвинена інфраструктура, є як діючі, так і ті, що будуються дитячі садки, школи, неподалік великий торговий комплекс Термінал, Але є і зворотна сторона медалі: більшість житлових комплексів тут вже здані, вільних квартир не залишилося, споруджувані можна перерахувати по пальцях. Звичайно, район буде розвиватися і далі, з’являться нові будинки, але це будуть вже зовсім інші ціни.
palladiumbud

НА ЗАМІТКУ

Слідкуйте за спецпропозиціями та акціями

— Немає гіршої ситуації, коли людина, який зробив одну з найголовніших покупок у своєму житті і заплатив за це дуже значну суму, починає шкодувати про це. Простора, здавалося б, квартира, після того як у ній розставили меблі, стала тісною, передпокій перетворилася в комору, а візит гостей нагадує стихійне лихо.

— Багато потенційні покупці як і раніше помилково вважають, що дозволити собі простору квартиру можуть виключно заможні люди. Це не так.Періодично будівельні компанії проводять різноманітні акції з метою привернути увагу покупців і презентувати свій продукт.

У компанії «Palladiumbud» нещодавно з’явилася нова програма — «Пропозиція місяця». Протягом місяця на ряд квартир в житловому комплексі «Palladium» буде діяти спеціальна ціна. Наприклад, в лютому пропозиція поширюється на п’ять двокімнатних і п’ять трикімнатних квартир. В результаті у покупців з’являється можливість придбати комфортне житло високого ступеня готовності з хорошими плануваннями, в яких враховано навіть дрібниці, яким деякі забудовники не надають значення. Наприклад, у всіх квартирах передбачені просторі вітальні, в деяких є вбудовані гардеробні. У багатьох двокімнатних і трикімнатних квартирах за два санвузли. Кухні у всіх квартирах дуже місткі — у них не доведеться втискати меблі та обладнання.

Якщо говорити про простір в трикімнатних квартирах в житловому комплексі «Palladiumbud», то воно ділиться на дві частини — гостьову зону, пов’язану з кухнею, і житлову. Причому в кожній зоні є власний санвузол. У вітальні два вікна, тому якщо є велика необхідність, її можна легко поділити на дві окремі кімнати, квартира відразу стає чотирикімнатній. Якщо ж у цьому немає потреби, то житлова зона в квартирі передбачена проектом і виділена окремо — дві просторі спальні і просторий санвузол.

Двокімнатні та однокімнатні квартири поступаються трикімнатних по площі, але не по комфорту. Там також передбачені просторі житлові кімнати, великі кухні, є вбудовані гардеробні. Абсолютно у всіх квартирах передбачена якісна підготовка поверхонь стін, стелі, підлоги під чистову обробку.

При цьому в кожному під’їзді при невеликій кількості квартир на поверсі заплановано по два-три місткі ліфта. Так що можна бути впевненим: в «годину пік» не доведеться тупцювати на майданчику, щохвилини поглядаючи на годинник.

У «Palladium» на ліфті можна буде спуститися не тільки до першого поверху, але й нижче — в підземний паркінг, прямо до машини, яка теж буде «проживати» в комфортних умовах.