Opti-Men


Opti-Men

Вживання і дози:

Продукт не є лікарським засобом. Протипоказання: Індивідуальна чутливість до інгредієнтів продукту. Не призначений для осіб віком до 18 років, вагітних і годуючих жінок. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Пропоную вам opti-men купить

Приймайте по 3 таблетки на день разом з їжею.

 

Докладно про Opti-Men

Основними блоками організму людини є мінерали, вітаміни та інші корисні речовини, що відповідають за життєздатність, енергійність і життєві сили людини. Комплекс Opti-Men — це універсальний вітамінний комплекс корисних поживних речовин (75 компонентів), об’єднаний в оптимально збалансовану поживну формулу.

 

Що таке комплекс Opti-Men?

Вітамінний комплекс Opti-Men призначений виключно для спортсменів, що зазнають постійні сильні фізичні навантаження. Добавка поповнює нестачу вітамінів в організмі, підвищує імунітет, покращує розумову та фізичну діяльність людини.
Мультивітамінна добавка Opti-Men — це відразу 5 ефективних комплексів!

  • Вірі комплекс — рослинні і морські концентровані речовини, що підтримують чоловіче начало;
  • Суміш амінокислот — 8 найважливіших амінокислот у вільній формі, а також глютамін, аргінін і амінокислоти ВСАА, необхідні для розвитку і зростання сухий мускулатури;
  • Фіто комплекс — концентрати овочів і фруктів, збагачені антиоксиданти, які нейтралізують вплив вільних радикалів;
  • Опти комплекс — 25 мінералів і вітамінів, де особливу увагу приділено вітамінів групи В та антиоксидантів;
  • Суміш травних ферментів для нормалізації травлення і поліпшення абсорбції поживних речовин.

Крім того, в структуру живильної формули Opti-Men входять вітаміни С, D, К, Е, В6, хром, молібден, мідь, марганець, йод, фолієва кислота, селен, кальцій та інші важливі для організму речовини.

Ні в одному іншому вітамінно-мінеральному комплексі немає такого змісту корисних вітамінів, мінералів і речовин! Замінити Opti-Men можна тільки одночасним прийомом декількох вітамінних комплексів.

Основні переваги Opti-Men

Харчова добавка Opti-Men – це один з найефективніших вітамінних комплексів, що містить амінокислоти у вільній формі, рослинні екстракти, фруктово-овочевий фіто комплекс, травні ферменти і вітаміни групи В. Ця комбінація вітамінів і мінералів:

  • Надає загальнозміцнюючу дію на організм і швидко відновлює його;
  • Активізує обмінні процеси;
  • Стимулює фізичні, сексуальні і розумові можливості чоловіка;
  • Підвищує імунітет;
  • Покращує психологічний стан, знімає стреси після виснажливих тренувань.

Рекомендації по застосуванню

Вітамінний комплекс Opti-Men призначений для чоловіків. Його необхідно приймати 3 рази в день (вранці, в обід і ввечері) по одній таблетці під час приймання їжі.

Інформація для алергетиков

В препарат входить екстракт устриць.

Побічні дії препарату

В цілому, при прийомі вітамінного комплексу Opti-Men побічні ефекти спостерігаються дуже рідко. Однак у деяких спортсменів іноді можуть з’являтися легкі алергічні реакції (екстракт устриць або інші вхідні в його склад інгредієнти) і розлади травної функції. 
Також може змінитися колір сечі до яскраво жовтого, але ніякого негативного впливу на організм при цьому не спостерігається. Це пов’язано з звичайним виведенням з організму надлишків вітамінів В, які відносяться до водорозчинних елементів. Навіть в дуже великих дозах вони не викликаю гіпервітаміноз (передозування).

Також, варто відзначити, що в харчовій добавці Opti-Men рівень вітамінів групи В не перевищено. При правильному режимі прийому (3 рази в день протягом року) жодних незворотних ушкоджень органів і токсичного впливу на організм немає!