Огляд препаратів для підвищення потенції: ліки, таблетки для продовження статевого акту


Вони включають в себе рідкісні еякуляції під час сексу, залежність виникнення ерекції від сили і тривалості стимуляції, зниження твердості ерекцій і їх нестійкий характер.
Далі ми вивчили механізм виникнення ерекції під час сексу і ті зміни, які відбуваються в ньому в міру старіння.
Цю главу ми збираємося присвятити чудовому лікарського засобу, що зробила переворот в області лікування сексуальних розладів, про яких ми говорили раніше. Пропоную купити https://love-me.com.ua/levitra-soft-buy-price

Я збираюся пояснити, на чому базується його незвичайний лікувальний ефект і яким чином цей препарат впливає на механізм, що відповідає за виникнення ерекції, який ми докладно обговорювали в попередній главі.
Але перш ніж ми почнемо, мені хотілося б зупинитися на деяких неприємних повідомлень у засобах масової інформації щодо віагри.

Ви напевно чули повідомлення про людей, які померли після прийому віагри. Більшість цих чуток значно перебільшені.

Якщо ви поглянете на статистику, то побачите, що чоловіки після шістдесяти вмирають значно частіше за молодих незалежно від того, приймають вони якісь ліки чи ні.
Насправді можна сказати, що застосування віагри в деяких випадках пов’язане з певним ризиком, особливо на фоні прийому ряду лікарських препаратів, про які я буду говорити пізніше. Але спробуйте поглянути на все не упереджено: віагра може змінити ваше життя.

Що таке віагра?

Віагра — це лікарський засіб, призначений для прийому всередину і що випускається у вигляді маленьких блакитних пігулок, за формою нагадують діамант.

В залежності від вмісту діючої речовини таблетки віагри бувають по 25, 50 або 100 міліграм. Приймають віагру по одній пігулці за годину-півтора перед сексом.

Це пов’язано з тим, що максимальна дія віагри відзначається приблизно через годину після його прийому.
Цей період скорочується, якщо ви прийняли таблетку віагри на порожній шлунок, і навпаки, їжа (особливо жирна їжа) віддаляє настання активної фази. Як правило, ефект від віагри триває кілька годин.

Що ви можете очікувати від віагри?

Якщо у вас збереглися ерекції, але вони виникають нерегулярно і ви не впевнені в їх стійкості, то ваші шанси, що віагра допоможе легше досягати і підтримувати більш тверді ерекції, становлять понад 95%.
Якщо ерекції під час сексу у вас не виникають або вони абсолютно незадовільні, то все одно, у вас зберігаються 70-відсоткові шанси на те, що ви отримаєте цілком адекватну і працездатну ерекцію при прийомі вигры. (Якщо ж ерекції відсутні у вас вже протягом багатьох років, то вам, можливо, знадобляться методи лікування, які ми будемо обговорювати пізніше.)

На чому заснована дія віагри?

Закономірно виникає питання: чи не занадто все це добре, щоб бути правдою?

Однак, якщо розібратися в механізмі дії віагри, то все стає на свої місця. Дозвольте пояснити. Як ви, мабуть, пам’ятаєте з минулого глави, ерекція під час сексу виникає, коли розслаблюється гладка мускулатура спеціальних відділів вашого пеніса, дозволяючи їм наповнюватися кров’ю.
Ці відділи називаються пещеристыми тілами. Наповнюючись кров’ю, вони перетискають своїм тиском відводять вени, завдяки чому кров затримується в пенісі: як якщо б взяли довгий і тонкий повітряний кулю, надурили його, наповнили рідиною і зав’язали, щоб вона не виливалася.

І знову задамося питанням: що є відправною крапкою для всього процесу і змушує розслабитися гладку мускулатуру печеристих тіл?

Сексуальна стимуляція супроводжується потоком нервових імпульсів, в результаті яких в закінченнях нервових клітин вивільняється хімічна речовина, зване окисом азоту, і активізує інша речовина — циклічний ГМФ.

Останній і викликає в кінцевому підсумку розслаблення гладкої мускулатури печеристих тіл пеніса. Так виникає ерекція. Для того щоб цей процес міг завершитися і тривала ерекція не визначено але довгий час, в організмі існує фермент фосфодиэстераза, руйнує циклічний ГМФ і забезпечує припинення ерекції.

У стандартній ситуації процеси утворення циклічного ГМФ під дією стимуляції оксиду азоту та його руйнування фосфодиэстеразой знаходяться в динамічній рівновазі, і ваш статевий член залишається в ерегованому стані.

Згадайте також, що сексуальні проблеми виникають в тому випадку, коли гладка мускулатура печеристих тіл недостатньо розслабляється або ж, якщо артеріальні судини в значній мірі вражені атеросклеротичним процесом і їх звужений просвіт перешкоджає попаданню крові в ваш пеніс. (Якщо вам здається, що ви пропустили якісь важливі деталі описуваного процесу, то вам, можливо, варто ще раз перечитати голову з самого початку.)

Ну, а де ж місце додатки віагри в даному процесі?

Віагра пригнічує руйнує фермент фосфодіестеразу. Це означає, що утворена в процесі сексуальної стимуляції окис азоту продовжує активувати циклічний ГМФ, який руйнується не так швидко, як зазвичай.
В результаті прийому віагри стає легше не тільки досягти ерекції, але і підтримувати її протягом досить тривалого часу. І те, що на перший погляд здається дивом, є закономірним результатом дії віагри на розглянутий нами механізм ерекції.

Побічні ефекти віагри

Побічні ефекти застосування віагри мають здебільшого м’який характер. Найбільш частими серед них є головний біль, підвищене слиновиділення, диспепсія (шлункові розлади), закладеність носа і скороминущі зорові розлади (посилення синьої кольорової гами).

Ці ефекти найчастіше виникають при вживанні великих доз віагри і рідше проявляють себе при зменшенні дози. За результатами контрольних досліджень кількість пацієнтів, які припинили прийом віагри з-за побічних ефектів, склало всього 2,5 відсотка. Це досить невеликий показник, що не перевищує, до речі, відсоток тих випробовуваних, хто припинив прийом плацебо*.

При вживанні віагри виникає невеликий ризик розвитку стану, який називається приапизмом, і являє собою стійку, що триває годинами хворобливу ерекцію. Ви можете цілком резонно поставити питання: що ж у цьому поганого, якщо ерекція не пропадає?

Справа в тому, що тривала ерекція погіршує кровообіг вашого пеніса, який починає відчувати кисневе голодування. Тому якщо ерекція у вас триває більше чотирьох годин, вам необхідно терміново зв’язатися з вашим лікарем або звернутися в лікарню.

Відома, що наявність ряду захворювань — таких, як серпоподібноклітинна анемія, множинна мієлома і лейкемія, — збільшує ризик розвитку пріапізму.

В інших же випадках пріапізм є досить рідкісним побічним явищем прийому віагри якщо, звичайно, ви дотримуєтеся рекомендованих дозувань.

Небезпечне поєднання віагри з медикаментами

Як ви вже знаєте, розслаблення гладкої мускулатури печеристих тіл пеніса відбувається під дією окису азоту, хімічної сполуки, що вивільняється нервовими закінченнями. Цікаво, що процес розслаблення всіх кровоносних судин в нашому організмі управляється за допомогою аналогічного механізму.

Даний принцип використовується при лікуванні стенокардії, коли пацієнту призначається нітрогліцерин або ж нітрати пролонгованої дії. Ці препарати активізують циклічний ГМФ, що викликає розслаблення кровоносних судин, в тому числі і коронарних судин серця, що покращує кровообіг серцевої м’язи і знімає напад стенокардії.

Ми також говорили про те, що віагра блокує фермент, що руйнує циклічний ГМФ в кровоносних судинах пеніса.

Зрозуміло, віагра надає той же самий ефект на кровоносні судини всього тіла, але у значно меншою мірою порівняно з пенісом. В більшості випадків це не викликає жодних наслідків, крім дуже невеликого і звичайно зовсім непомітного зниження артеріального тиску.

Проте якщо пацієнт приймає нітрогліцерин або інше нитратсоединение одночасно з віагрою, то справа приймає наступний оборот.

Антиангинозные кошти (нітрати) викликають підвищену продукцію циклічного ГМФ, який розширює судини і знімає симптоми стенокардії. У той же самий час віагра уповільнює процес руйнування циклічного ГМФ.

І хоча вплив віагри на кровоносні судини значно поступається по своїй силі того ефекту, який вона чинить на кавернозні тіла пеніса, така комбінація двох препаратів може викликати надзвичайно сильне розширення кровоносних судин, значне падіння артеріального тиску, а в ряді випадків навіть летальний результат.
Абсолютно ясно, що пацієнтам, які приймають нітрогліцерин іди інші нітрати, використання віагри протипоказано. І це не просто чергове попередження. Це може коштувати вам життя!

Препарати, що містять нітрати, випускаються під різними торговими марками, тому вам, перш ніж почати приймати віагру, абсолютно необхідно проконсультуватися зі своїм лікарем, фармацевтом, щоб переконатися, що ви не використовуєте подібні препарати.

 

До того моменту вже кілька мільйонів чоловіків брали віагру, і очікуваний рівень смертності від природних причин в цій групі населення (чоловіки з середнім віком шістдесят років) повинен був бути вище, ніж ті цифри, про які повідомляли журналісти, навіть якщо б всі ці чоловіки взагалі не приймали жодних препаратів.