Офісна канцелярія, офісний папір з доставкою по Україні


Навіть в період тотальної економії та оптимізації витрат жоден офіс не виживе без канцтоварів. Завжди затребувана хороша папір для офісу, яку не приховує принтер.На складі в офіс-менеджера повинен зберігатися запас практичних канцелярського приладдя, щоб кожен співробітник міг якісно виконувати свою роботу.
Заощадити на канцтоварах в офісі не вийде: постійно потрібні різні скріпки, кнопки, ручки, олівці, скотчі, лінійки, папірці для записів, папір для друку та інша офісна канцелярія. Особливо у відділі бухгалтерії.
Можна, правда, видати наказ по офісу, розпорядчий знизити споживання видаткових офісних матеріалів. Але навіщо це робити, якщо є можливість вигідно купувати канцелярські приналежності в інтернет магазині Office Lux з доставкою в будь-яке місто України?

Канцелярія для офісу компанії OfficeLux.com.ua

Для великих і малих офісів пропонуються відмінні канцтовари:

 

 • офісний папір форматів А4, А5, А3 в упаковках по 250, 400 або 500 аркушів щільність паперу 80 г/м2);
 • папір для матричного принтера на 1500, 1700 листів і більше;
 • листки для нотаток, стікери;
 • блокноти, зошити;
 • цінники, наклейки;
 • папки для документів, папки-реєстратори, папки з кільцями, папки на гумках і т. д.;
 • файли, плівка для ламінування;
 • ручки, олівці, фломастери, маркери;
 • ножиці, дироколи, степлери;
 • кнопки, гумки, фломастери, скотч;
 • пластикові бокси, лотки вертикальні і горизонтальні,

а також інша канцелярія для офісу та різні господарські товари для прибирання приміщень. Крім того, для своїх працівників або осіб, а також для організації кава-брейків, ви можете замовляти чай, кава, цукерки та інші солодощі. Все це ми доставимо разом з канцелярськими товарами або окремо.

Переваги співпраці з нашою компанією:

в єдиному інтернет магазині ви зможете замовляти будь-які видаткові та допоміжні товари, які можуть знадобитися в офісі;
замовлення оформляти зручно, це не забирає багато часу;
при реєстрації на сайті ваші попередні замовлення зберігаються, і подальші замовлення ви зможете створювати буквально за 3 хвилини;
ціна офісного паперу та інших канцтоварів більш ніж доступна для бюджету вашої компанії;
у нас можна підібрати недорогі канцелярські приналежності, а також канцтовари класу Premium;
доставляємо замовлення по всій Україні;
при замовленні від 800 грн. доставка по Києву здійснюється безкоштовно.
Ми укомплектуємо офісу всіма необхідними товарами, щоб ваші співробітники могли не турбуватися про побутові дрібниці, і повністю зосередилися на виконання робочих обов’язків.

Ціна офісного паперу в Києві і інших містах України

Як ми вже відзначали, в магазині можна купити офісний папір різної вартості. Є недорогі бренди, а є папір для компаній світового рівня. Те ж саме стосується і інших офісних товарів.
Не можете зрозуміти, які канцелярські товари вибрати? Зателефонуйте нашим менеджерам! Якщо ви тільки відкрили офіс, і купуєте канцелярію вперше, ми допоможемо скласти список обов’язкових покупок з урахуванням вашого бюджету.