Неодимовые магниты. Интернет магазин Польских неодимовых магнитов Poland-magnit.com


Неодимові магніти стали незамінними у багатьох сферах життєдіяльності людини. Їх використовують в енергетиці, медицині, у різних галузях промисловості, а також у побуті. Це найбільш сильні магніти, які можна вільно купити в інтернеті. Вони виготовлені із сплавів рідкісноземельних металів неодиму, заліза і бору. За своїм магнітним властивостям перевищують звичайні магніти більш ніж у 18 разів, а втрачають свої властивості дуже повільно, не більш 2% за десять років. Неодимовые магниты. Интернет магазин Польских неодимовых магнитов Poland-magnit.com
У нас представлений величезний вибір неодимових магнітів, що відрізняються за розмірами і формою: диски, прямокутники, квадрати, кільця, куби, стрижні, кулі. Також ви можете купити неодимові магніти для сумок, клейкі, покриті золотом, пошукові, феритові, неокуби та інші. Крім форми і розмірів неодимові магніти відрізняються за такими показниками як робоча температура, магнітна енергія, коэрцивная сила і залишкова магнітна індукція. На сайті є розділ з детальними технічними характеристиками, які допоможуть вам зробити правильний вибір.
Неодимові магніти притягують металеві предмети з великою силою, тому при їх використанні виявляйте максимальну обережність. Стежте, щоб ваші пальці не опинилися між потужним магнітом і металевим предметом, інакше ризикуєте отримати травму. Ці магніти можуть впливати на роботу електричних і механічних приладів, намагайтеся розміщати їх як можна далі. Під час транспортування використовуйте спеціальні прокладки, які зменшують дію магнітного поля, або хоча б загорніть виріб в товстий шар тканини. Ні за яких обставин не давайте дітям грати з магнітами. Маленька дитина може проковтнути невеликий магніт, а це може серйозно порушити роботу травного тракту.
На нашому сайті ви можете купити неодимовий магніт за найкращою ціною в роздріб і оптом, а також отримати детальну консультацію від кваліфікованого спеціаліста. Для покупки вам потрібно вибрати потрібні вироби, вказати їх кількість, а потім оформити замовлення в нашому магазині, заповнивши обов’язкові поля. Уважно заповнюйте форму, чітко вкажіть прізвище, ім’я, мобільний телефон. Ми відправимо ваше замовлення на будь-який вказане вами відділення Нової Пошти у вашому населеному пункті. Якщо номер відділення не буде вказано, то покупка буде відправлена на відділення № 1.