Як уникнути дефектів в новобудові


Як уникнути дефектів в новобудові
Новобудови дуже красиві і сучасні, але не все так просто і гладко, як здається. Досить часто на ринку нерухомості виникають затримки при здачі об’єктів. Пропоную почитати Почему ЖК «Лесной квартал» в Броварах вызывает оживление на форумах инвесторов?
При отриманні ключів, замовник навіть не прагнути читати документи які підписує. А надалі приступивши до ремонту і обробці, вискакують дефекти. За словами забудовника, дефекти не значні, але слухати, як з-під крана капає вода, чи дме вітер з щілин, теж не хочеться. Придивившись, можна помітити, що стіни зведені не рівне, двері на балконі не закриваються, як годиться. Як запобігти ці дефекти? І убезпечити себе від таких проблем?

Коли все будівництво закінчено, коли на руках буде документ, читати треба уважно. У документі все буде прописано, як були поштукатурені стіни, з якого матеріалу виготовлені вікна, яка поставлена вентиляція. Тому перш ніж його підписувати потрібно, ознайомитися з усіма нюансами будівництва. Ретельно оглянувши квартиру, ви можете помітити дефекти цього договору. У цьому випадку ви маєте цілковите право не підписувати договір, до того як всі порушення будуть усунені. Якщо квартира без оздоблення, всі порушення можна легко виявити. У Москві також пропонують новобудови вже з обробкою, з заскленим балконом, поклеєними шпалерами. З допомогою обробки всі дефекти і порушення можна приховати, власник зможе їх виявити, якщо вирішить зробити ремонт. Ось, наприклад, нерівні стіни можна заховати за фактурою шпалер. Найчастіше дефекти можна зустріти в щілинах балконів.

Що ж робити, якщо акт підписаний, і після цього виявлений дефект? Найкраще звичайно, владнати це все мирним шляхом. Забудовник доробляє всі недоліки, і всі задоволені. У разі відмови забудовника на переробку, ви пишіть всі факти неполадок, і несете в офіс забудовника в канцелярію. На вашому примірнику буде поставлено підпис про те, що лист прийнято.

Якщо ж ви все-таки дочекалися позитивної відповіді, а забудовник не поспішає усувати неполадки? Ви маєте право вимагати неустойку за запізнилися дні. Цей стимул поторопит забудовника швидше впоратися з роботою над дефектами.

Якщо ж ви вирішили усунути дефекти самостійно, то після покупки будівельних матеріалів чек, який вам дадуть, збережіть. Після всіх робіт, піднесіть його забудовнику на компенсацію понесених витрат. Усуваючи недоліки, самостійно своїми силами ви вже не повернете витрачених коштів. У разі звернення до суду, цей процес як всі ми знаємо, може затягнутися на довгий час.